Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a kocsiról mi a vélemény...

Erről a kocsiról mi a véleményetek? Ha meglátnátok egy ilyet, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 3. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Nyilvan ezert is megkapom a 0%-omat, de kisfiuk vagytok ti mind. Egy auto KOZLEKEDESI ESZKOZ, vagy munkaeszkoz. Ugy ertem, altalaban. Nektek, akik nem igazan nottetek ki a matchbox-korbol, fetistargy, vagyalom, kb. mint az autoskartyaban a Lola.


Majd amikor neked kell tankolni bele, mert 20 litert fogyazzt es szanalmasan allsz a benzinkuton, 'otezerert, fonok' szavakat rebegve, rajossz hogy nem en vagyok a hulye. Az ezres suzuki is auto, csak tudni kell mire jo - csaladi autonak peldaul nem.

2015. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egy szurke kisegér, akkor ne is akarj annak látszani. 1000x inkább ez, mint valami ésszeru xarság. Sokan nem merik megélni az álmaikat, mert "jajj mi lesz ha..." Egyszer élsz, ha kihagyon bánni fogod.Nem kell ezzel házasságot kotni. Kipróbálod, ha meguntad, maj eladod. Minden képtelen hulyeségnek megvan a vevoje és ez mégcsak nem is akkora hulyeség.
2015. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Ha ez az álmod, akkor minek érdekel más véleménye? Neked kell tetsszen, te fogod vezetni.

De ha érdekel, én sem vennék ilyet, ha nem a funkciója miatt van rá szükségem. Én sportos kisautót vennék, hogy zabáljam vele pályán a "pénisznövelőket" :)


Szürke egérnek: Nem mindenki az a fajta unalmas 2 gyerekes felnőtt, aki a gyereke bosszantó tanárairól, a magas adókról, meg a zavaró szomszédokról tud csak egy ebédnél beszélni. Nem kell azért leszólni, lenézni mást, mert ő megmeri élni az álmait. És most az autóbuzériát leszámitva is értem. Ha valaki repülni szeretne, és fél millióból PPL vizsgát akar akkor annak elment az esze mert vehetett volna belőle benzines fűkaszát meg tabletet a gyereknek karácsonyra vagy mi??? :D


Úgyhogy én csak biztatni tudom a kérdezőt!


Pénisznövelő autókról meg inkább csak annyit hogy egy ilyen autóról nem azt gondolnám ha városban látnám. (Most a vadászt lenézed ha ilyen autóval városba megy?)

Pénisznövelőnek akármelyik drága autó számithat, ez is attól függ ki veszi.

2015. aug. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2015. aug. 4. 10:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen autó és egy Swift között még van pár autó... így a te logikád bukik meg. Ha ez minden vágyad akkor hajrá, de ez az autó nem arra lett tervezve, hogy hétköznap járj vele. Városban/országúton értelmetlen a használata, terepen viszont isteni.
2015. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!