Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem félnétek, ha meglátnáto...

Ti nem félnétek, ha meglátnátok egy ránézésre 18 éves srácot egy 300-350 lóerős sportkocsiban ülni?

Figyelt kérdés
Pl. beáll mellétek a lámpánál, vagy benzinkúton tankol, nem félnétek tőle? Hogy fiatal, és tapasztalatlan ,stb. mire gondolnátok?

2014. aug. 13. 21:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi nem biztos hogy sportkocsi, mondjuk luxuskocsiban!
2014. aug. 13. 21:43
 2/15 anonim ***** válasza:
Én utcabéli embertől kaptam a hátam mögött egy "veszélyes hülyegyerek" jelzőt mikor megvettem első kocsimat 19 évesen (E36 318i)
2014. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Ahogy látom, a tapasztalt sofőrök semmivel sem megbízhatóbbak.
2014. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Egy 300-350 lóerős kocsiban is ugyanúgy több állása van a gázpedálnak, mint egy 84 lovas Swiftben. Attól, hogy erős az autó még nem csak a 0 gáz és a kitaposott padlólemez között lehet választani...
2014. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Életemben egyszer volt halálfélelmem kocsiban, amikor egy ismerős, huszonéves srác vitt minket haza a Suzukijával.. egyébként csak Magyarországon esemény az ilyesmi, tőlünk nyugatabbra a srácoknak megveszi az apja a drága kocsit, vagy legalább hétvégére kölcsönadja a sajátját, de a diszkók és iskolák parkolójában mást sem nagyon látni, mint a luxusautókat.
2014. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem félnék.
2014. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha Suzukiban ül éppen a hülyegyerek,úgyanúgy eléri a 150-et,csak nem 6,hanem 13 mp alatt..
2014. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az elmebajos száguldozóktól tartok, de ez nem korfüggő. úgyhogy nem, alapból nem.
2014. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 VarMa ***** válasza:

fura de engem sem hatna meg...

Nekem 18-20 evesen volt mar erosnek mondhato autoim (136le, 210le) es nem volt gondom soha.

Mostanaban inkabb mar 300le kornyeken vannak es en azt tapasztaltam hogy olyan szintu nyigalmat adnak ezek az autok hogy abszolut hidegen hagy, amikor valaki leakartolni mert nala lassabban megyek. Elengedem es kesz...

Valami miatt tobb ismerosomnel is ezt tapasztaltam. De lehet hogy en vagyok a *ulye...

2014. aug. 14. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Én biztos nem félnék, féljen az, akivel majd ütközik.

Ez meg nagy baromság, hogy a tapasztalt sofőrök is ugyanolyan rossz vezetők lennének.

Én bizonyos kor fölött engedném csak, hogy erősebb autót vezessen egy ilyen fiatal.

Addig csak max 60-70 lóerőt.

De nagyon kellene szabályozni, mert nagyon elszaporodtak a felelőtlen fiatalok az utakon, pláne, ha a barátnőjük előtt is villogni kell.

2014. aug. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!