Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti nem félnétek, ha meglátnáto...

Ti nem félnétek, ha meglátnátok egy ránézésre 18 éves srácot egy 300-350 lóerős sportkocsiban ülni?

Figyelt kérdés
Pl. beáll mellétek a lámpánál, vagy benzinkúton tankol, nem félnétek tőle? Hogy fiatal, és tapasztalatlan ,stb. mire gondolnátok?

2014. aug. 13. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
miért féljek egy benzinkúton pl.? szerinted azokban a kocsikban csak 0- és 300 lóerős állású gázpedál van? Amúgy is ott vannak az ilyen autókban a menetstabilizálók már 20-25 éve, azt meg csak tudja hogy nem ad padlógázt ha előtte 3 méterre áll valami élőlény vagy másik tárgy. Az más kérdés hogy mellé nem biztos hogy beülnék ha megy mint az ökör. Nekem van ismerősö aki 18 évesen 300 lóerővel közlekedett és tök normálisan, persze előzésnl odalépett, meg megnéztük 1x 2x hogy hogy is megy, de nem voltak eszetlen másokat veszélyeztető száguldozások meg manőverek...
2014. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy a nagy "tapasztalt" sofőrök az ilyn 300+ lovas autókat beengedik a szűk kanyarba is 150-nel, mert hát fúú de stabil meg minden, meg én úgyis tapasztalt vagyok, nem okoz problémát, stb, aztán a mezőn szedik össze magukat.

A fiatal pedig lehet hogy nyomja egyenesben, de kanyarban lelassitanak jobban is, mint kellene, mert (szerencsére) nem ismerik még a határaikat, és félnek. Úgyhogy sokszor rosszabb a nagy "tapasztalt".

2014. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
embere válogatja amúgyis, ha valaki nem tud vezetni, az több tíz vagy 100 ezer km után sem fog tudni igazán, persze finomodhat, de alapvetően rengeteg sok éves jogosítvánnyal rendelkező sofőr nem tud vezetni rendesen, van akinek nincs hozzá érzéke ennyi.
2014. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja és még annyit tennék hozzá hogy az ilyen fiatal sofőrökkel főleg erős autóban nem feltétlen az a baj hogy tapasztalatlan, mert vezethet jól, hanem a felelősségtudat még nincs kialakulva egy 17-18, de még egy 20
2014. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
lemaradt: szóval még 20 éves kor körül sem. ez a nagy átlag persze vannak kivételek de olyan 24-25 éves korra alakul ki legfrisseb kutatások szerintb elvileg a felelősségtudat 100 %-osan, szóval az erős autó meg a raccsingolás hevében (aki hajlamos erre), belemennek sokszor olyan helyzetekbe, amiből nem mindig a sofőr vezetési tudásán múlik hogy ki tud e jönni belőle
2014. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!