Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a kocsiról mi a vélemény...

Erről a kocsiról mi a véleményetek? Ha meglátnátok egy ilyet, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés
[link]
2015. aug. 3. 22:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Az hogy nem venn3k rá gumit, mert a gatyám is rámenne.
2015. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Attol fugg hol latom. Ha erdoben, azt gondolom hogy az erdesz. Ha varosban, azt gondolom hogy egy idiota, aki a mikropeniszet kompenzalja vele.
2015. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

#2 elfogadom a velemenyed, de megerteni soha sem fogom.

2015. aug. 3. 23:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Amerikaiaknak lenni hatalmasz pénisz ész én pici pénisz elkezdi porcoszodni hatalmasz gumi láttán.
2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Mit nem lehet ezen erteni? Varosban, de leginkabb mar a sima aszfaltuton is, egy ilyen auto kizarolag a magamutogatas eszkoze, nem kozlekedesi eszkoz. Terepen kivul, akar csak orszaguti temponal is kezelhetetlen, elmebeteg merteku benzin es nem utolsosorban gumifogyasztasa van, totalisan ertelmetlen. Egy zomibtamadasokor biztos jol jon, de ugyan meseld marel mennyi annak a valoszinusege...
2015. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor minden auto ami nem ezer kobcentis Suzuki, az mar a magamutogatas eszkoze, kompenzalas.

Tehat ha valaki megveszi almai autojat, ami nem 10 liter alatt eszik, es nem gazdasagos csaldi auto, akkor az mar peniszkompenzacio?

Ez a kocsi lehet hogy nagy, esetleg feltuno, es zabaljon barmennyit, akinek ez az alma, nem feltetlen magamutogatasnak veszi.

Akkor mar aki tervezi a terepjarokat, SUVokat, mar annak is kicsi a penisze, es az is kis peniszeseknek tervezi a kocsit?

Abszolut nem ertem a logikat, es rengeteg oka lehet, hogy valakinek ilyen kocsija van.

Nekem az egyik az hogy ez az almom.

2015. aug. 3. 23:33
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Mini pénisz. :D
2015. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sírva fakadnék /Patrol mánia/
2015. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Technokol Rapid ***** válasza:
Nagyon tetszene de annyira nem néznék nagyot mivel a szomszédunk a tűzoltóság és oda napi szinten jár valaki egy elég hasonló ócóval. Továbbá én inkább a motorok híve vagyok és ha meglátok egyet minden más megszűnik létezni körülöttem. Csak akkor szoktam az autókon vizsgálódni, hogyha unatkozok...ami nem történik meg olyan hű de gyakran úgyhogy valószínűleg figyelmen kívül hagynám. De kívánom, hogy egyszer váljon valóra az álmod és vegyél egy ilyet. És ne foglalkozz a #2-el...lehet, hogy csak irigy...lehet, hogy egy szegényebb családból származik és tudja, hogy neki sosem lesz ilyenje úgyhogy inkább csak utálkozik...vagy...egyszerűen csak h*lye.
2015. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez egy öreg Patrol jól felkészítve terepre. Babodra megfelelne de másra ilyen emeléssel és kerekekkel nem alkalmas. Jól mondja a kettes válaszoló, ezzel országúton és városban szinte lehetetlen a közlekedés. Ekkora gumikkal és emeléssel ez a gép már 40-nél úgy imbolyogna, hogy halálfélelmed lenne benne! Látványnak jó, meg jó sok pénz benne van, de napi használatra így csak szántóföldre való.
2015. aug. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!