Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Karambol után mi volt az első...

Karambol után mi volt az első reakciótok?

Figyelt kérdés

Ha volt már karambolotok (sofőrként), mi volt az első reakciótok? Pánikba estetek? Megijedtetek? Kérlek kort és nemet is írjatok, kíváncsi vagyok, hogy hogyan reagáltak a férfiak illetve a nők.


26/N


2012. febr. 28. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az elsőnél: félreálltam, megnéztem a másik kocsiban mindenki megvan-e. Mivel nem sérültek félretoltuk a kocsit és papíroztunk.

A másodiknál: a másik fél simán továbbment, úgy vittek utána :)

2012. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Félreálltam, kiszálltam a kocsiból, remegtem mint a kocsonya.. Megnéztem minden rendben van e a másik kocsiban. Papíroztunk majd elhajtottak. Sírtam, felhívtam anyukámat, hogy jöjjön értem, mert nem merek tovább menni. Közölte, hogy nyugodjak meg, üljek vissza, nincsen semmi baj, induljak el, fél úton találkozunk és hoz valakit aki átveszi tőlem az autót és hazavezeti.. Akkor még sirdogáltam egy kicsit a kocsiban nagy ijedségemben, elszívtam pár cigit, majd visszaültem a kocsiba és elmentem anyukámékig. Hálás vagyok, hogy rávettek, hogy visszaüljek, különben talán soha többé nem mernék autóba ülni. (személyi sérülés nem történt) L/21
2012. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

az elsőnél már álltam az úton, mikor kitolatott elém egy autó...mondom csak nem tolatok hátra m mögöttem is voltak, akk meg én lettem volna a hibás. Ez csak egy horzsolás volt az első lökhárítón.

A másodiknál én voltam a hibás...én még átakartam csusszani a sárgán, de előttem már nem így gondolták. Kb 30-40el megtoltam az előttem lévőt. Neki a lökhárító repedt meg, nekem kb a fél elejét cserélni kellett az autónak+nem voltam bekötve így megfejeltem a középső tükröt :D

Rendőr egyiknél se volt, se sérülés, betétlapokat cseréltünk és ennyi.

21f

2012. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
jó lámák vagytok :)
2012. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

2-ik válaszoló:

És komoly baleset volt? Úgy értem, hogy nagyon összetört a kocsi? Te voltál a hibás?

2012. febr. 28. 21:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én esetemben egy kisebb koccanás volt csak, igazából nem én voltam a hibás mert amikor vártam barátnőmet az autóba akkor belém tolattak és odalett az egyik első lámpa búrám. Először megijedtem mert azt hittem szabálytalanul parkolok és akkor jaj lesz de aztán körül néztem sehol nem volt tiltó tábla mások is parkoltam kicsivel hátrébb így nem volt gond. A tag aki belém tolatott csak kinézett és tovább hajtott rendszáma persze nemvolt balszerencsémre így hívtam rendőrt. Eléggé be voltam parázva mert egyszerűen annyira ideges voltam hogy rám verik a balhét hogy szabálytalanság meg minden. De aztán a rendőrök nyugtattak meg hogy nem én vagyok a hibás. Annyi hogy az autó típusát meg színét elmondtam nekik jegyzőkönyv meg minden. Rá 10 perccel késöbb amikor már a szerelőnél voltam akkor hívtak is hogy 3 utcával arrébb megtalálták a kocsit a tag mindent bevallott papírmunka meg minden, és elsimult az ügy. Aki belém tolatott nagyon be volt parázva meg is szívta mert nem volt forgalomba az autója a legnagyobb mázlija az volt hogy tudta bizonyítani hogy az az övé és nem lopott de így is eléggé megszívta a dolgot. Annyit még elmondok hogy a sofőr egy 30 év körüli nő volt.
2012. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A legelső? Valami olyasmi hogy "mitől ilyen elmosódott minden?"...


A lényeg: szerencsére nem mentem neki senkinek, nagyjából 70-80 közötti tempóval belevágtam a kocsit egy mély árokba, megpördült többször és vissza a főútra. A mai napig sem értem hogyan, mert 1,5 méternél mélyebb az árok.

Bajom nem lett, a szemüveg lesett a fejemről, valahova a kocsiba. Először 15-20 másodpercig tartott felmérni hogy nincs sérülésem, utána felfogtam hogy azért nem látok élesen mert nincs rajtam a szemüveg. Kikászálódtam, megkerestem a szemüveget, telefonáltam autómentőért és elhúztunk mielőtt valaki rendőrt hívott volna.

2012. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja, 25F.
2012. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az első olyan fél millió km után volt, kamionnal telibe durrantottam egy holttérben levő személyautót. A másodiknál egy másik kamion talált telibe engem. Kiváncsi lennék, te mennyit vezettél , hogy ilyen májer vagy ;-)
2012. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Első:

emberke háromszögtáblát lesz*rva, takarásból, kb. 80-as tempóval oldalbavágott. Csattanás, pörgés, csattanás, megálltunk. Első dolgom az volt, hogy páromat kérdeztem, jól van-e. A kocsi tk. lett.

Második:

motorozgatás, kátyús út, eső, max. 30-35-ös tempó. Bekötőútnál autó áll. Amikor eléérek, bő gázzal elrajtol. Ijedtemben leugrottam a mociról, ez volt a szerencsém, mert alászorult az autónak. A ember állítólag nem látott engem, bár világítással jöttem, és a gép hangja is elég erős. Első reakció: majdnem megvertem a fickót, szemtanúk fogtak le.

Harmadik:

álló sor végén várakozva, bambulva, tükörben látom, valami nagyon jön. Annyi időm volt, hogy kitámasszam magam és nyomjam a féket. Hátulról, fék nélkül 60-70-el beköszöntek. Reakció: kiszálltam, megnéztem, mi a helyzet (a másik sofőr már bocsánatozva szállt ki), rágyújtottam és leültem az útra. Akkor jött ki rajtam az idegesség.

2012. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!