Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat B6 2. 0 PD TDI DSG...

VW Passat B6 2. 0 PD TDI DSG váltóban az olajat mennyi km-enként érdemes cserélni?

Figyelt kérdés
Gyárilag úgy hallottam 60 ezer, de ha felesleges 60 ezrenként cserélni akkor azt jó lenne tudni. Esetleg tulajdonos vagy hozzáértő autószerelő véleményére lennék kiváncsi.
2015. júl. 22. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elengedi a torlónyomást a turbó elől? Bár annak más hangja van.
2015. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha változó geometriájú turbó van benne és eléggé üres a kipuffcső, akkor annak pont ilyen hangja van.


Én félreolvastam az elsőt, úgy olvastam, hogy 280 000-rel vetted, nem 280 000-rel a csere után. 820-at nem megy el egy Tiptronic sem felújítás nélkül. Ha ennyi van benne, az már átesett egy felújításon/váltócserén :D

2015. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igaz 760-ról sokat nem tudok de a cég nem cserélt ilyesmit. Ha jól emlékszem 280 az a vétel időpontja is meg a mindencsere. Ami furi, hogy valami okból 110lovas fedő került a blokkra, holott avf130 ebből lehet kombinálni, de akár össze is cserélhették szervizben. Németből származik és brutál összvér! Két éve kinyomom a szemét és megy szakadatlan. A titok shell omv csak pémium olajból szintúgy.
2015. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utánalestem. Köszi.
2015. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!