Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Passat 1.9 TDI '97-'00 sedan....

Passat 1.9 TDI '97-'00 sedan. Érdemes?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a kérdés: elterveztem már egy ideje,hogy veszek egy ilyen évjáratú és típusú Passatot, olvasgattam utána meg érdeklődtem róla, annyi lenne a kérésem,ha valakinek itt volt személyes tapasztalata ilyen autóval(ha kombid volt az is érdekel), akár itt, akár privát üzenetben írjon nekem véleményt róla.

Köszönöm!



2015. jan. 30. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes, ha találsz egy olyat, ami nem ázott be, nincs benne 870 000km és normális állapotban van. A normális állapotot és a beázást szemrevételezéssel ki tudod szűrni, a futásra meg annyit hazudnak amennyit nem szégyellnek :D


A futóműve is legyen rendben, az sem olcsó.

2015. jan. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1.9 csak kombiba, sedanba benzinesem van. A kombi 1.9 PD TDI 350 ezer km alatt PD elemnek semmi baja (egyébként az 1.9-be nagyon ritkán fordul elő hiba, mert BOSCH), a futóművel voltak kisebb gondok, mert errefelé nagyon rosszak az utak, a Budapesti ehhez képest tükörsima. Lengéscsillapítót kellett cserélni, a sofőr oldalt megadta magát az ülésfűtés (érdemes kipróbálni, mert gyakori hiba, a benzinesbe is ugyanígy van), az ablaktörlő mechanika eltört (szintén gyakori, még B5.5nél is), ami egyébként 8000 forintba került, itthon kicseréltem. Nem egy túlbonyolított technika, fenntartása sem drága. Összességében jó autók ezek.
2015. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!