Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható dízel autó 1...

Megbízható dízel autó 1 millióig?!

Figyelt kérdés

Rengeteget rágódok mostanság mire cseréljem le a jelenlegi kocsimat.

30 éves dízel audi 80. Nincs vele baj, gyönyörű állapotú, csak sokat szereltem mire ilyen lett, és korából adódóan szegényen előjön vmi kis apróság mindig.


Olyan autót szeretnék, amit a kötelező szervizeken kívül nemigazán kellene szerelnem.


Klíma, meg dízel! ettől a kettőből nem engedek.


Japán autók kizárva. Sajnos a hasznalt és új alkatrészek is dragak.


Agyalok ford focus 1.8 tdds en, audi A4 1.9 en, ugyanez csak passatba b4. vagy régebbi 80 as audin de mar az 1.9 es motorral szerelt.


Kicsikét kacsintgatok a francia hdi, meg xrdt motorokhoz (ha jol írtam)


Szeretnék egy olyan autót amit a lehető legkevesebbet kell szerelni, és a mostani lendületből előzéshez képest dinamikusabb.... (55le-s az audim)


Várnék véleményeket.Tapasztalatokat, Tanácsokat....



2015. júl. 13. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hát mondjuk egy 15 éves Audi TDI motorral szerintem jó lehet,bár az 1 millio szerintem necces,ha tényleg jót akarsz.Nekem A3 van TDI motorral,de 1 ért tuti nem adnám el.
2015. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
futóművet írják az audinal, hogy baj van vele nema magyar szar utakra van kitalalva. meg hogy sokba kerülnek az alkatrészek...ez így van?!
2015. júl. 13. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Konszern TDI-ben gondolkozz.


Golf IV, Bora leginkább. Világból kimegy, megbízható, jól fogyaszt, a 110 lóerős megy is elég jól. PD plusz hibaforrás, de nem vészes ha jót fogsz ki

2015. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem szeretnék pd-t!


ánézek a borákra, meg a hasonlo koru skodákra is. asszem azokban is vw motook vannak.

2015. júl. 13. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
110 lovas nem PD-s! Azt nyugodtan veheted, van Golf 4-ben és Borában is.
2015. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért legyünk őszintén, 1 millióért nem fogsz jó állapotú 15 éves VW konszernes dízelt venni. Olyat, amihez nem kell hozzányúlni, olyat biztosan nem.
2015. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én saccra azt mondanám,hogy 15 éves Audi-t már lehet 1.3 millért egész jót kapni,de még ez sem biztos hogy midnen jó benne.

Dehát ugye vannak 800 ért is :) Mert ugye egyszerűbb behozni valakinek a legalját(1000€) ami már volt törve meg nem túl szép 500E km el,amit visszatesznek 180-220-ra.

2015. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet 900.000 körül teljesen ok Golf IV TDI-t venni
2015. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!