Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E36 320i vagy Audi A4 1.9...

Szines89 kérdése:

Bmw E36 320i vagy Audi A4 1.9 Tdi?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok.2 népszerű német autón vacillálok. A benzines Bmw E36 320i és a dízeles Audi A4 1.9 Tdi. Az autót Németországból hozatnám. Érvek ellenérvek, tapasztalatok érdekelnének. Köszönöm a válaszokat előre is.

2015. máj. 7. 20:32
1 2
 11/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

"Na látod az biztos,hogy a kettő közül bármelyik ésszerű döntés,a kérdésben említettek közül viszont egyik sem az!Nekem nincs bajom se az e36-al se az a4-el,de ezekért kár németországig menni....."


Nézd ha így vesszük, egy Audi-t, BMW-t, Mercedes-t, Lexus-t, Infiniti-t vagy bármi olyat ami prémium vagy luxus márka, soha, de soha nem érdemes megvenni, mert sosem lesz ár/érték arányban jó vétel függetlenül attól, hogy zsír újról beszélünk, vagy 20 évesről.


Sőőőt ezen autóknál talán az árbeli szakadék pont, hogy idősebb korukban csökken le a legjobban.


Én anno egy VW Polo (9n3)-ból ültem át egy Audi A3-ba, elvileg mind a kettő VW konszern, de akkora különbség volt minőségben a két autó között, hogy zongorázni lehetett volna. Előtte volt hasonló méretű / kialakítású Seat Leon-om, annál nem éreztem nagy visszalépést a Polo irányába.


Azóta inkább veszek "idősebb" prémiumot, mert tudom milyen töbletet ad.


Ezzel arra akarok utalni, hogy egy E36 ha rendbe van téve, egy hasonló korú Opel, vagy Suzuki vagy hasonlóhoz képest csodát adhat.

2015. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!