Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 1.8T vagy BMW 520i...

Audi A6 1.8T vagy BMW 520i (e39), illetve Audi A4 1.8T vagy BMW 320i (e46)?

Figyelt kérdés
Lassan lecserélném a e36 kupémat (316i), és ezen típusok közt vacillálok, melyiket lenne jobb megvenni?
2014. szept. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy BMW párti vagyok, de ha neked bejött az előző, akkor mindenképp maradj a márkánál. Az E46 jó kocsi, de jóval erősebb a régi 316i-nél. Az e39 nekem személy szerint nem a kedvencem, de nem rossz kocsi. Az Audikat nem ismerem annyira, de a BMW jó választás (gondolom azt tudod, hogy egyiket sem olcsó fenntartani, szervizelni...)
2014. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze tisztában vagyok az árakkal, és nincsenek illúzióim, de a minőséget meg kell fizetni ez egy ilyen világ, és én erre áldozok is. Szeretem a mostani BMW-t is és a márkáért is rajongok, de kiváncsi vagyok mit tud nyújtani az Audi. Az e39 külsőre nekem sem a kedvencem, az e34 sokkal szebb volt és az e38 az ami viszi a pálmát abból az időböl, de azt nem tudnám fenntartani hosszútávon.
2014. szept. 23. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

ezek közül E46...


E39-hez az M52-es 150 lovas 20i nem egy rakéta, mert nehéz, az M54-es 170 lovas már inkább való bele, vagy 23-25-28i de a 30i az igazi, feltéve ha van rá pénzed, mert enni az sem eszik lényegesen többet, de marha jól megy, persze a V8-ak is szedik a lábukat, de azok már bőven többet zabálnak


4 hengeres turbó meg nekem biztos nem kéne, ha van lehetőségem sor6-ot hallgatni...

2014. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenképpen BMW kellene, akkor e39, mert az nagyobb, kényelmesebb. Csak eggyel nagyobb motorral kellene venni.


Az A4 és A6 az 1.8T motor miatt lennne jó. Tartós hosszú éveken át bevált és jól húz már alulról is. A komfortjuk is jó.

2014. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Márpedig az 1.8T-vel járnál a legjobban, meglepően strapabiró, és haladni is lehet vele. Ha nem kell a nagy méret, akkor Audi A4-et vegyél. Sok autó után rájöttem, hogy az Audi sokkal jobb a BMW-nél.
2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!