Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 1,9 TDI,2000-es...

Audi666 kérdése:

Audi A3 1,9 TDI,2000-es évjárat. A kilométer óránál ez a felirat jelent meg. SERVICE IN 1800 KM. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
1800 km múlva szervizelni kell.
2015. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam én is,de mivel nem garaciális,nem hordtam eddig sem szervízbe,és nem tudok róla hogy olajcsere után resetelni kéne az agyát.Konkrétan mire gondolhattak a németek mikor megalkották ezt a (hiba?) üzenetet?Ebben segítsetek ha lehet..
2015. máj. 5. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Néhány tíz-százezer kilométerenkénti nagyszerviz. Ékszíj, vezérműszíj csere, légkondi takarítás feltöltés stb.
2015. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A VW csoportnál (audi sear skoda vW) két évente olajcsere, olajszűrő, pollenszűrő, fékfolyadék. 6 évente azaz minden harmadik inspekciónál gyertya (benzinesnél), üzemanyag szűrő, hosszbordásszíj. azt hiszem den em biztos, hogy 150 000 vagy 10 évnél vezérlés görgőkkel. Az 'agyát' (szervizintervallum kijelző) csak diagnosztikai csatin keresztül lehet visszaállítani. Úgy az is kiderül, mi kell neki, kis vagy nagy inspekció.

Egy szerelő

2015. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik motorkóddal rendelkező motor van az autóban, pl. az ALH (90LE-s motoroknál 15000 km-enként kell olajcserés szervizt csinálni.Neked kell tudnod, hogy az előző nullázás mikor történt, illetve mi az autó szerviztörténete. A VW-csoport autóinál csak géppel lehet nullázni, a Mercinél, legalábbis a 211-es szériáig kézzel is lehet nullázni, bár az sem túl egyszerű.
2015. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!