Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 320i 2. 0 e46 vagy Audi...

Bmw 320i 2. 0 e46 vagy Audi A4 1.9 Tdi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:11
 1/7 anonim válasza:
Audi
2013. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
audi, ez egyértelmű
2013. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Add one: Szerinted csak ez a 2 márka létezik? Van még 98 másik. Én például egyiket se venném, hanem vennék egy Peugeot 407 coupe-t.

[link]

Rokonom Peugeot szervizben dolgozik és azt mondja, hogy k..rva jó, megbízható, a fényezés stb minősége is perfekt. Vannak hozzá jó motorok, egy erősebbet olcsóbban megvehetsz belőle, mint a hírös prémijum márkákból és legalább olyan jól néz ki. Én ezt fogok venni, csak várok arra, hogy bevigyenek egyet beszámításra hozzájuk. Most is van egy, csak én 100e km alattit akarok.

Vagy ott az Alfa 159 [link] , ami megint egy marha jó autó, a dízel motorral el se romlik, max csak olyan apróságok lehetnek vele, mint ezzel a másik kettővel.


Add two: Még azt sem tudod eldönteni, hogy milyen autót

vegyél? Hogy ezek a mai fiatalok mennyire döntésképtelenek... Embereld már meg magad! Dönts. Magadtól. Nem nekünk, gyk válaszolóknak veszel autót, hanem magadnak. Ne bennünket kérdezz, mert mindenki csak azt fogja mondani, amit ő venne (és persze a számukra a többi márka szár).

2013. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Döntöttem az Audi marad, de a Peugeot es az Alfa egy lapra sem tehetõ a Bmw ès az Audival..
2013. nov. 9. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de kicsit viccesen hangzik az autók osztályozása, egymás alá-felé sorolása egy olyan embertől, aki a kérdésében egy X márka benzinesét hasonlítja Y márka dízeléhez. De majd te megmondod, milyen az Alfa 159... :D
2013. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hja, egy 159 simán odaállítható egy A4-es mellé.
2013. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy inkább egy tisztességes 330D, 6-8 liter között elmenni benn vegyesben és bőven nagyobb élmény vezetni, mint a fentebbi 2-t.
2013. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!