Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Golf 5 vagy VW Jetta? 1.6...

Vw Golf 5 vagy VW Jetta? 1.6 benzines motorral 100-160 ezer kilométerrel?

Figyelt kérdés
Ebben a kettőben gondolkodok ,mert dieseltől félek ,ausztriába járnék ki nem vagyok egy versenytípus!

2015. ápr. 17. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a motorral Golf-ot vennék. Gyűlölöm a dízelt, de lehet jobb lenne neked ilyen használatra. Kianak, Hyundainak, Toyotának nagyon jó dízel motorjai vannak pd elem, kettőstömegű lendkerék, változó geometriás turbó nélkül. Én egy Toyota Avensist vennék 1.8 (szívó)benzin motorral.
2015. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki utazik, annak vsz. pakolni is kell, szóval jetta.
2015. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt még Vw-m,de használtba naon ajánlották mert ott mutatkozik meg az összeszerelési minőség 2006-2009 es darabok nem zörögnek kopognak de a japá gépeknél már igen.
2015. ápr. 18. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell a nagyobb csomagtartó? Ha igen, akkor Jetta, különben a Golf tökéletes
2015. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, gondold át, hogy kell-e a csomagtartó vagy sem... ennyi különbség van a két autó között. Amúgy nekem ilyen Golfom van, autópályán szerintem sokat fogyaszt (8-9 liter, mondjuk 140-150-nel) és nem megy olyan jól, de cserébe 9 éve soha semmi baja nem volt, tényleg nagyon jól össze van rakva.
2015. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:

#5

Ne csodálkozz. Az 1.0-es Suzukimmal tudtam pályán 8-9 litert is etetni, de 4,5-ből is kijöhettem.


A 2.0-es, benzines, 18 éves Japó csodám 120-szal pályán megpakolva 6,3-at evett.

Ha a motornak és a pénztárcádnak is kedvezni akarsz, akkor értelmesen kell megválasztani a sebességet.

2015. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!