Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW miért csinál újabban...

A BMW miért csinál újabban ilyen böszme, tapló, paraszt designokat az autóinak?

Figyelt kérdés

Mintha arra menne ki a játék, hogy direkt riadalmat keltsen a többi közlekedőben.

Lassan normális embernek már szégyen lesz ilyeneben ülni egy Audi vagy Mercedes mellett.


2015. febr. 26. 17:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ha választanom kéne, jelenleg személyautóból mercit, suvból audit vennék énis. Egyedül a 4es,6as sorozat tetszik bmwből.
2015. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hàt figyelj mindenkinek màs tetszik. Èn nagyon szeretem az ùj BMW-k stìlusàt. De ha megnèzed pl a Grand Cherokee-nak is ilyen agresszìv kinèzete van, meg szerintem az ùjabb Superb-k is kezdenek elmenni ebbe az irànyba.
2015. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Mert ezeket veszik a "böszme, tapló, paraszt-lelkületűek" akiknek van pénzük.
2015. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert ebből van profit. Tévedés ne essék, a németek sosem terveztek szép autókat, ők eladható autókat terveztek. Na jó, talán a Mercinek volt pár jó próbálkozása a designnal, de ma ők is a brandből élnek. A terepjáró BMW-ket meg tipikusan megveszik drágán a focisták, maffiózók, újgazdagok, vagy akinek egyszerűen csak kell egy feleslegesen nagy feleslegesen erős, de népszerű vasdarab (őket általában a design hatja meg legkevésbé).

A kifinomultabb ízléssel rendelkezők (építészek, művészek vagy csináldmagad arisztokraták) nyílván nem ilyenekkel járnak, hanem mondjuk Citroen C6-al, Saab 9-5-el, Lexus GS-el vagy Jaguar XJ-vel - bár utóbbi erősen megsínylette az elmúlt évtizedek tulajdonosváltásait és szintén erősen próbálkoztak fütyköshosszabbítóvá degradálni, de még mindig kevésbé néznek "böszme, tapló parasztnak", ha azt mondod, hogy Jaguar XJ-t vezetsz, mintha egy X6-osban ülnél.

2015. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
38%

Jó kérdés. Nekem már kb. hányingerem van ha BMW-t láttok,mert olyan koncentrációt kaptam belőlük vizuális téren,az elmúlt pár ében,hogy egy életre elég. Másrészt , szerintem is elég paraszt járgány. Pl. ha meglátok vmi öltönyös emberk kiszállni belőle vagy beszállni.. egyszerűen nem tudom komolyan venni , míg egy merci pl. teljesen más érzést kelt. BMW-ről hirtelen ilyen vidéki falusi suhancok ugrnak be elsőre , akik melegítőnadrágba járnak discoba meg kb. 2000 szóbál áll a szókincsük. Eléggé le lett degradálva a BMW mint márka véleményem szerint , és szeritnem hamarosan alább fog hagyni ez a nagy bajor csodavas láz , aztán majd sorra mennek a ronctelepre majd,mert kb. senki nem fogja venni,mert szégyen lesz megjelenni vele akárhol is.


Azt se felejtsük el,hogy amellett,hogy hűű de agresszívan néz ki, amellett egy nagy nullák is. Nagy dögnehéz német tankok , amikre egyesek azt hiszik,hogy sportautó , csak az a baj vele,hogy akkor nem 5 ajtós lenne pl , ha meg limuzinnak akarják eladni akkor meg nem értem , miért kell ez az agresszív kinézet , mikor teljesen komolytalanná és hiteltelenné teszi az egész autót , mint limuzin. Most ilyenkről nem írnék,hogy elektronikailag egy nagy hulladák pl. egy japán autóhoz képest , vagy rozsdálnak mint a szemét , mert mecsboxacélból csinálják kb , meg ez egyéb hülye konstrukciós megoldásokról..

2015. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Koaxk Ábel ***** válasza:
6%

#15-ös véletlenül sem elfogulatlan és rosszindulatú,

Persze a BMW egy nagy 0, hát hogyne...

Ekkora baromságokat komoly autós ember nem ír.

Az egy dolog, hogy ő nem kedveli a márkát, na de ez már szánalmas sárdobálás.


Azért kíváncsi lennék ő mivel jár. Szerintem örülne egy "szar tank BMW-nek".

Tudom tudom, a Dacia Logan amit most hajt sokkal de, sokkal jobb :DDD

2015. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
8%

@21:30


Ennyi sületlenséget egyszerre össze hordani...

Így a hozzászólásod alapján gondolom életedbe nem voltál még BMW volán közelébe.


" vidéki falusi suhancok ugrnak be elsőre , akik melegítőnadrágba járnak discoba meg kb. 2000 szóbál áll a szókincsük. "- Ez kb az e39 nagyon maximum e46-os BMW-ig igaz is lehet. De azt be ne meséld már hogy fiatal max pár éves BMW-kkel falusi suttyó gyerekek járnak...

2015. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok! 530-asban ültem 2x és 325-ben egyszer. Nem mondom,hogy rosszul mentek, de ezt betudtam a meglepetés erejének , a véleményen nem igazán változott róluk. Nagy , nehéz dögök , amit páran sportautónak hisznek. Gépészmérnöknek tanulok , teljesen hülyének nem mondanám magam autók terén. Szívesen vitatkozok bárkivel privátban is.
2015. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az öltönyös üzletembereket ezzel az erővel semmilyen 2-3 évesnél idősebb Mercedesből, Audiból kiszállva sem lehet komolyan venni.

Ha lenne időd, hogy elmenj el egy BMW szalonba, leülj fél napra és megnézd, hogy milyen emberek járnak be, akkor azt látnád, hogy a legtöbben olyan öltönyös alakok, céged BMW-vel. Most ne a 20 éves 316i-ket hozd fel példának, minden használt autó ugyanúgy végzi, az öreg Mercedes is és az Audi is: korosodó, elavulófélben lévő használt autóként. Ezzel nincs gond, van aki felújítja, mindig megcsináltatja és annál jobban szereti, minél idősebb.

2015. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Oké igazából annyira nem érdekel,hogy kik veszik,de szerintem ez a nagy BMW lufi nemsokára elég nagyot fog pukkanni,tekintve,hogy más minden 3. embernek kb. BMW-je van és lassan már tényleg a népautó szintre jut , holott nem ez lett volna szerintem a gyártónak sem a célja. Lehet nem rossz autó,de amennyibe kerül , abból sokkal jobb autókat is lehet venni. A "presztízst" fizeti meg az ember főleg,ami igazából már lassan nincs is ,mert nem sokkal különb lassan,mint egy suziki pl. Eléggé rámentnek a bajorok a tömegtermelésre , reklámozzák orrba-szájba ,hogy miylen f..a ,meg h ők adtak el a legtöbbet stb . Hát szerintem egy igazi presztizs autót nem kell reklámozni,mert eladja magát,illetve nem azzal szoktak dicsekedni,hogy mennyit adtak el. Én pl. még életemben nem láttam Jagur vagy Aston Martin reklámot.
2015. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!