Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet ennyire tapló egy...

Hogy lehet ennyire tapló egy buszsofőr?

Figyelt kérdés
történt ugyanis, hogy ma az Árpádhíd pestihídfőnél szálltam volna fel a 34-es buszra, már be is állt a busz a megállóba (én voltam egyedul /lettem volna/ felszálló utas, leszálló nem volt), én nyújtam volna az ajtónyitógombhoz, erre a busz hirtelen elindul... Ma vettem egy ketrecet a kisállatomnak (50cmx55cm kb)és egy olyan szatyorba tettuk amibe belefér...Direkt figyeltem, hogy a busz vajon teli van e, mert akkor evidens hogy nem szállok fel, megvárom a következőt! Vajon emiatt döntött úgy a sofőr, hogy inkább nem vesz fel? Elég gerinctelen féreg ha igen.... Még ha az ekkora poggyászra jegyet kell lyukasztanom is, de a lehetőséget ez a féreg nem adta meg nekem... Másrészt egy normális kinézetű fiatal lány vagyok, és még a poggyászom is teljes mértékben tiszta volt! Azt bírom amikor a sok csöves ingyen ott ül a buszon, embernyi méretű pakkokkal, az viszont szabadon szállhat le-föl, még az ellenőrök is le..arják... üzenem ama buszsoförnek, aki 6:40kor otthagyott engem, hogy nézzem magába, mert az ilyenek miatt(is)rohad ez a világ....
2010. jan. 9. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
menj be a bkv-hoz kikeresik neked a nevét, és panaszt tehetsz, bár a budapesti közlekedési válság úgyis tojik a fejedre
2010. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól, hogy ezek a szerencsecsomagok csak azzal törődnek, hogy minél több pénzt keressenek, lopjanak, a többi le van tojva.. nem azzal fogok törődni, hogy bemenjek a bkv-hoz és panaszkodjak, mert azzal csak egy pofont adnék a sz..rnak.. legszívesebben a buszsofőrnek kevernék le egyet-.-
2010. jan. 9. 20:00
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Ez sajnos mindennapos.

Én a 79 trolival szoktam járni.A Dózsa Gy.útnál van a végállomása egyik utcában(hírtelen nem tudom leírni neked az utca nevét)no mindegy.De ahogy elindul mindjárt van is egy lámpa.Rendszeresen azt csinálják,hogy elindulnak,aztán ott állnak a piros lámpánál,az utasok meg 2 méterre a megállóban.Úgyhogy no komment..

2010. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Elég durva,h ilyen figyelmetlen volt a sofőr, de megkérdezhetem h te nem bámészkodtál túl sokáig,h mennyien vannak a buszon? Mert ha vki fel akar szállni és rajta kívül nincs más,jobb ha amint beáll a busz,egyből +nyomja a gombot.
2010. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura, amikor valaki megkérdezi a buszsofőrtől normálisan és udvariasan, hogy mikor indul a busz, ő meg odavakkant, hogy ki van írva.

Miért nem lehet normálisan válaszolni?

Főleg, ha idős emberről van szó, és szemüveg nélkül nem is látja a menetrendet.

2010. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
A bkv-s buszokon meg kell nyomni a gombot ha fel akar valaki szállni? :O Bocs, hogy offolok, de erről nem tudtam.
2010. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Az újabb buszoknál igen, van kívül felszállásjelző (és külön mozgássérült jelző is), de van olyan sofőr, aki automatikusan nyitja, de nem mind.


Amúgy kérdező, hamarosan úgyis sztrájkolnak, na, hogy akkor mi lesz, azt nem tudom. Egyébként szerintem írd meg nekik a sztoridat, ők kifejezetten ilyen ügyekkel (is) foglalkoznak:

[link]

2010. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
az újfajtákon ja meg kell nyomni
2010. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Most azért pontoztatok le m +kérdeztem idejében akarta-e +nyomni a gombot? A villamosra is ki van írva h 4MÁSODPERCIG LEHET MEGNYOMNI A GOMBOT AZTÁN ELINDUL!!! Tanuljatok meg már végre olvasni + gondolkodni!
2010. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó:

Nem 4 másodpercig kell megnyomi, hanem ha 4 mp-ig nem száll fel senki, akkor autómatikusan bezárul. Utána ha megnyomod, újra kinyílik. De persze nem a végtelenségig, csak amíg a vezető be nem blokkolja az újranyitást. Akkor lehet várni a következőt

Egyébként igazad van, meg kéne már tanulni olvasni, és ez nem a postolónak szól, hanem a tömegközlekedőknek.

Bezárja a villamos az ajtót, és az emberek ott állnak a megállóban, h miért nem enged fel minket...? Akkor megnyomom a gombot, felszállok, azok meg ott csodálkoznak. mondom ha ennyire szerettek várni, hát hajrá :D

2010. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!