Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet ennyire tapló egy...

Hogy lehet ennyire tapló egy buszsofőr?

Figyelt kérdés
történt ugyanis, hogy ma az Árpádhíd pestihídfőnél szálltam volna fel a 34-es buszra, már be is állt a busz a megállóba (én voltam egyedul /lettem volna/ felszálló utas, leszálló nem volt), én nyújtam volna az ajtónyitógombhoz, erre a busz hirtelen elindul... Ma vettem egy ketrecet a kisállatomnak (50cmx55cm kb)és egy olyan szatyorba tettuk amibe belefér...Direkt figyeltem, hogy a busz vajon teli van e, mert akkor evidens hogy nem szállok fel, megvárom a következőt! Vajon emiatt döntött úgy a sofőr, hogy inkább nem vesz fel? Elég gerinctelen féreg ha igen.... Még ha az ekkora poggyászra jegyet kell lyukasztanom is, de a lehetőséget ez a féreg nem adta meg nekem... Másrészt egy normális kinézetű fiatal lány vagyok, és még a poggyászom is teljes mértékben tiszta volt! Azt bírom amikor a sok csöves ingyen ott ül a buszon, embernyi méretű pakkokkal, az viszont szabadon szállhat le-föl, még az ellenőrök is le..arják... üzenem ama buszsoförnek, aki 6:40kor otthagyott engem, hogy nézzem magába, mert az ilyenek miatt(is)rohad ez a világ....
2010. jan. 9. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy, hogy időben nyomta volna meg az ajtónyitót, feltételezem, a busz valószínűleg akkor állt be a megállóba, vagy nemrég, a kérdező pont akkor ért oda és jelzett volna, hogy felszállna, a sofőr meg szépen semmibe vette.

Nem újdonság ez a BKV sofőröktől. Újpest-Központ felé járok munkába, és amikor hazafelé jövök este, a 25-ös busz rendszeresen 3 perccel korábban indul el, mint ahogy a menetrendben le van írva, azért nem tudok korábban odaérni, mert akkor ér be a metró. Ez így este 8 után, szóval a következőre várhatok 15-20 perceket, mire jön. Szóval ha kérdezik a kollégák, hogy mikor is megy a buszom, mindig azt mondom, hogy "amikor akar"...

2010. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

nah, remek.

tájékoztatásul közlöm hogy ha "vidéken" lekésel egy buszt akkor nem 10-15 perceket kell várnod hanem jobb esetben fél, rosszabb esetben 1 órát! (igen helyi járatos buszról beszélünk)

2010. jan. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Már ott álltam 5 perce! Amugy meg messziről láttam már hogy nincsenek sokan rajta, szal én nem tétováztam! ahogy beállt, nyultam volna a gombért... erre gázt adott és elment... akkor minek állt be?? ez hu.lye...
2010. jan. 10. 09:19
 14/18 anonim ***** válasza:
02:06 - Picim, ismerem a vidéki buszokat, de ők a BKV-val ellentétben, tartják a menetrendet, szóval ha a vidéki járatot lekésem, az az én hibám (vagy a csatlakozó járaté, pl. MÁV, aminek a pontatlansága szintén közismert), de ha a BKV hamarabb elmegy, mint kéne menetrend szerint, az a BKV hibája.
2010. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk vidéken van aki simán levágja az utat, kihagyja a megállót, csak megáll a kereszteződésben, az utasoknak meg át kell evickélni a megállóból az úton, hogy feltudjanak szállni.

Szerintem némelyik úgy érzi kiskirály a szemétdombján.

2010. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, a kérdező már ott állt a megállóban, ilyet egy BKV sofőr nem tehet meg.
2010. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

az a f@sz már ma megkezdte a sztrájkot...útnakindul de utasokat ritkán szállít...ez a k.csögebb fajta amelyik húzza a mézesmadzagot,mikor rákapnál,hopp elrántja előled.én felírtam va a rendszámot és az időpontot,valamint szereztem vna még 3-4embert akik ugyan ezt vallják h otthagyta őket.ígytalán meghallgatnak.reakciótne várj,nekem az érvényes bérletet matricát nem akarták elfogadni cs fizessek...me bementem panaszkodni h mireföl büntet meg...

vittem nekik hallgatói jogviszonyos papírt is, erre: én ezt ne dugjam az orra lá,adjam a kétezret mondom maga meg adjon előbb választ h miért??nemtudott utána naézni...

Erre bementem az akácfa 18ba és kivizsgálást inditottak.. sz@ros 2000ftért...sztetek mennyi lesz nekem a taxi a dugóban 8kerből az egressy útig úgyh mellé megvettem a havibérletet????és ki tériti meg ha miattuk nem érek be a vizsgámra és vehetem fel ujra a tárgyat??

bőven 10ezer fölött..

ők meg sírnak a több millás végkielégítésükkel...??

Undorító,tenni kéne vmit!!cs nem egyedül,összekéne fogni v nekünk is sztrájkolni h senki nem venne bérletet és 4db ellenőr h állit meg 30ata mozgólépcsőn:p

komolyan én is megcsinálnám,cs ebben egyedüllennék:(

2010. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
15:13-as, igazad van:( sajna sok embernek egy a véleménye, de mégse tesznek semmit! ahhoz meg hogy összefogjunk, nincs "kedvünk".. ezt igy általánosságban írom... A (magyar) ember megveszi amit megkövetelnek tőle.... Ha a havibérlet 20rugó lenne, megvennénk... ha a cigi 2000ft lenne, megvennénk! Egyik muszály, másik kell... -.- ami muszály és kell az embernek, azért úgyis kicsengeti az irdatlan összeget!
2010. jan. 11. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!