Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW miért csinál újabban...

A BMW miért csinál újabban ilyen böszme, tapló, paraszt designokat az autóinak?

Figyelt kérdés

Mintha arra menne ki a játék, hogy direkt riadalmat keltsen a többi közlekedőben.

Lassan normális embernek már szégyen lesz ilyeneben ülni egy Audi vagy Mercedes mellett.


2015. febr. 26. 17:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Neked mi a "böszme, tapló, paraszt design"? Egyszerűen nem tudom elképzelni hogy mire gondolsz. Vagy mi az, ami a Mercedesbe vagy Audiba nem olyan.
2015. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

csak magyarországon

bécsben pl az igazi taplóknak lamborghinije van vagy ferrarija

2015. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nézd meg mondjuk ezt. Szerintem a gusztustalanság határát feszegeti az autó.

[link]

2015. febr. 26. 17:42
 4/26 anonim ***** válasza:
Háh. ez tényleg ilyen paraszt design. Igaz számomra e39/e46 után meghalt a BMW márka.
2015. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Most úgy őszintén, ezek mitől lennének kevésbé "taplóak"?

2015. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Koaxk Ábel ***** válasza:

Amúgy én értem mire utal a kérdező!


A BMW-k "orrai" sokkal agresszívabban néznek ki a többi autóhoz képest.


Én amikor pl autót akartam venni a BMW 320D az Audi A4 és a Mercedes CLC között vaciláltam.


Megkérdeztem pár embert mi a vélemény, és az Audi A4 egyértelműen a családi autó érzetét hozta több emberben, a Mercedes ugyan már kezdi kinőni az öreguras nézetet, de olyan fiatalos vagány kocsi, a BMW meg egyértelműen az agresszív sportos kinézetet sugalja.

2015. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Való igaz, nem a szépségükről híresek. De a német autók eleve mind ilyen irányba haladnak. Nem csak a német autók, hanem a japánok is, nézd meg példának okáért a legutóbbi Lancert, vagy az újabb Mazdákat, mind morcos, mérges, gonosz nézésűek.

De van egy jó hírem a kérdező számára, egyes gyártók gyártanak még kedves, cicás "meleg" szívű autókat, abból is van választék, meg fogja találni a megfelelő autót.

2015. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%

[link]


szerintem egy ilyen 1000x visszataszítóbb.

2015. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
A Thesis külseje inkább különleges. A ronda nőkre is inkább azt illik mondani, hogy érdekes arcú.
2015. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Koaxk Ábel ***** válasza:
53%

#8-asnak


Ez már ízlésficam, az megint egy más kérdés.


A BMW designjai szerintem nem csúnyák, csak túlságosan agresszívak.

2015. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!