Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy autót 3 napja,...

Vásároltam egy autót 3 napja, és kiderült hogy szinte halott a motorja, milegyen?

Figyelt kérdés
Üdv! Vásároltam egy opelt,és most vittem el az autószerelőmhöz,az mondta hogy szétvan kopva a motor,hengerfejes,eszi a vizet és az olajat,a hütővíz spriccel valamelyik csőből.... És a kartergáz vagy mi kivan vezetve a kocsiból. Mivel nem vagyok autószerelő,én nem néztem ilyeneket. Most mit csináljak,vissza lehet vinni neki? Autókereskedésből vásároltam,és agyon dicsérte az autót a krapek,hogy csak belekell ülni és hajtani.

#átverés #rosz autó
2015. jan. 26. 17:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hú,ember téged nagyon-nagyon átbasztak!!!mit gondolsz miért írt kevesebbet a papírra mint amennyi volt?tudta ő már nagyon jól,hogy az a kocsi egy rom,meg azt is hogy esetleg erre te is rájössz majd és esetleg követeled majd vissza a pénzed!ez azért cumi mert csak annyit kaphatsz vissza amennyi a papíron van!
2015. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na majd holnap meglátjuk hogy kit hogyan vert át,maximum ha nem kapom vissza a pénzem,akkor plasztikára fogja költeni...
2015. jan. 26. 20:48
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem szabad, hogy elfajuljön a dolog. Anyagi kárért cserébe anyagi kárt kell okozni!
2015. jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

max az adásvételin lévő összeget kapod vissza.

Két dolog miatt írt kevesebbet. Az egyik az adózása, a másik hogy ha mégis gondod lenne a kocsival (amit ő már tudott), ő akkor is jól jöjjön ki a dologból

2015. jan. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ma voltam,simán visszacserélte,csak kicsit rákellet ilyesztenem.
2015. jan. 27. 12:57
 16/20 szántóvető ***** válasza:
mit adott helyette?
2015. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Az autószerelőmmel mentem vissza,hogy tanusítsa,micsoda mocskot adott el. Persze ő habogott hogy ő biztos hogy nem adott el mocskot stb,utána megmutattam az adásvételit is,hogy mi a fa**om az a 270 ezer forint rajt,mikor 500-ért vettem,azt mondta csak az adó miatt írta rá vagy mi... Lényeg a lényeg,mondtam neki hogy szépen adja vissza a pénzem,és itt hagyom ezt a fost neki,hogy feldughassa.Azt mondta biztos nem,szerencsére pont ott ált a mercije melletem,és egész véletlenül letörött a tükre,meglepődött,és mondtam neki hogy a következőt nem a tükör bánja,hanem a fogad... Végül nagyduzzogva visszafizette a pénzemet,és ott hagytam a tragacsot...
2015. jan. 27. 21:32
 18/20 anonim ***** válasza:
Mindjárt jönnek a jogvédők, meg a duzzogó tiszteletbelik. Én csak annyit mondok, ha ez tényleg így volt, jól csináltad. Ha át is basztak, legalább nem hagytad magad. Szépen, magyarosan, máshogyan itt nem lehet! :)
2015. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 szántóvető ***** válasza:
elismerésem,ehhez bátorság kell.nem gondoltam volna hogy sikerül de örülök hogy így alakult.
2015. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem szeretem ha átvernek,elösször szépen kértem,ha az ember nem hallgat a szép szóra,akkor mit lehetne mást csinálni...

Nem pereskedek,mert abból csak több pénz lett volna,meg az adásvételin is 270 volt,az baszta fel nagyon az agyamat.

2015. jan. 29. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!