Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy autót 3 napja,...

Vásároltam egy autót 3 napja, és kiderült hogy szinte halott a motorja, milegyen?

Figyelt kérdés
Üdv! Vásároltam egy opelt,és most vittem el az autószerelőmhöz,az mondta hogy szétvan kopva a motor,hengerfejes,eszi a vizet és az olajat,a hütővíz spriccel valamelyik csőből.... És a kartergáz vagy mi kivan vezetve a kocsiból. Mivel nem vagyok autószerelő,én nem néztem ilyeneket. Most mit csináljak,vissza lehet vinni neki? Autókereskedésből vásároltam,és agyon dicsérte az autót a krapek,hogy csak belekell ülni és hajtani.

#átverés #rosz autó
2015. jan. 26. 17:22
1 2
 1/20 szántóvető ***** válasza:
83%
ettől a szerelőtől kérjél írásos szakvéleményt a mai nappal dátumozva,utána (holnap) ügyvéd.
2015. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
És akkor visszacserélik?
2015. jan. 26. 17:37
 3/20 szántóvető ***** válasza:
100%
szerintem nem úgyhogy marad a peres út.de elmehetsz a kereskedőhöz,próbáld meg visszakérni a pénzed,mondd meg neki hogy elállsz a vásárlástól.
2015. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja hogy nem? Akkor a gatyám is rámegy majd az ügyvédre... Azt hiszem ha nemet mond,akkor marad a magyar módszer... :)
2015. jan. 26. 17:52
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
az a helyzet,hogy nem tudlak sajnálni.....bevallottan nem értesz az autókhoz,de te magad vakon belementél a vásárlásba,mert a nepper agyon dicsérte!hát akkor gratulálok,aztán edd meg amit főztél......gondolom mikor vetted a kocsit a szerelőd nem tudott volna elmenni veled.....
2015. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: vajon mi áll az adásvételin a kereskedés volt az eladó, vagy biankó adásvételivel adták el, és az eladó magánszemély? Mert sok "kereskedés" még most is azt csinálja, hogy bizományba veszik át az autókat félig kitöltött adásvételivel, aztán ha gond van ők nem is látták az autót!


Ezt a cikket neked írták:

[link]

2015. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2015. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Bocs, hülye vagyok, nem tudom értelmezni az olvasott szöveget! Ez csak egy "kollégád"...

:)

2015. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem,Opel Vectra 1.7 Diesel,nem peugeot.

Tudom hogy elcsesztem,de azért ennyire átverni az embert mégse kellene...

2015. jan. 26. 19:59
 10/20 A kérdező kommentje:
Amugy 500-ért vettem,és az adásvételire 270-ez írt. Ez miért van?
2015. jan. 26. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!