Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves kor alatt a méhbe...

18 éves kor alatt a méhbe lehet leadni valamit?

Figyelt kérdés
16 vagyok. Van itthon egy motor akksim ami simsomba volt és az már nem megfelelő. Van egy autó akkumlátorom is ami szintén nem tartja a töltést. Tudok egy helyet ahol átvehetik az akksit. Leadhatom 18 évesen vagy nem? És kapok érte valami pénzösszeget? Ha igen kb. Mennyit?

2014. nov. 5. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Benzinkúton, autós bontóban szerintem átveszik.
2014. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy itt átveszik csak azt nem, hogy 18 életévét nem betöltött is beadjatja-e.
2014. nov. 5. 18:25
 3/5 Nincki ***** válasza:
Max kb 1-2 ezer forintot adhatnak érte (aksi mérettől függően). Arra figyelj, hogy ha kérik az adó kártyádat és adnak egy átvételi elismervényt, akkor azt be kell írnod az adóbevallásodba (ha eddig nem dolgoztál akkor is kell emiatt csinálni adóbevallást), de adózni nem kell utána, csak ha évi több mint 300.000 Ft-ért adsz le vasat a méhbe.
2014. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van használható autó akksid, akkor én szívesen megveszem!
2014. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos ez nem használható. Van egy 1000 éves katonai töltőm amivel feltölttöttem és pár óra múlva esett a töltöttsége. És nem indította el a bmw-t... (e46 1.8 benzin)
2014. nov. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!