Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia (1,2-3 hengeres)...

Skoda Fabia (1,2-3 hengeres) első autónak?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok. Mindig is szerettem a Fabiat,de már annyi pro és kontrát hallottam,gondoltam itt is megér egy kérdést. Vélemények?

2014. okt. 3. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
1,2-3 hengeres, tessék???
2014. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,2-es motor, 3 hengerrel :/
2014. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja hogy úgy :) , szerintem nyugodt szívvel megveheted, jó autók ezek
2014. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó az a motor, amíg szét nem tapossák. Sajnos ara, hogy olyat fogsz ki, elég nagy az esély. Sokaknak kevés a 60 egynéhány lóerő, és tiporják, ha kell, ha nem. Így aztán megpusztul a kis 12 szelepes.


Szóval alaposa nézd meg, mit veszel. Ha jót fogsz ki, nem jársz rosszul vele. És még valami. Ajánlom a kombikat. Jól tud jönni az a nagy csomagtér.

2014. okt. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább 1.4 75le lényegesen jobb no meg a 3henger igénytelen gusztustalan hangja, 3henger triumphnak jól áll de semmi másnak
2014. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

gyújtótrafót tartalékba tegyél be a csomagtartóba :)

3hengeres szereti :)


Az, hogy első autó nem ok a döntésre, kérdés mire használod! Használat dönti el milyen kocsit vegyél.

Városban tökéletes egy 1,2es de nagy vidéki utakra sok csomaggal pici.

Hogyha német inkább régibb Opel, mint egy vévé csoport tagja. Van sok pénzed akkor meg csak Toyota!

2014. okt. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább négy hengerest vegyél. A három hengeres nem egy siker széria.
2014. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!