Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang 4 hengeres...

Ford Mustang 4 hengeres motorral csak szerintem egy vicc?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint ez szentségtörés.
2014. szept. 27. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lesz az még full elektromos is a jövőben...
2014. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, hogyan kommentalnad a forma1-es autok fejlodeset, ha ezen felhaborodsz?
2014. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy most mindenki felháborodik rajta. Mint anno a városi terepjáró Porschén, dízel BMW-n, és még sok hasonlón. A maga idejében mind fura volt, ma meg szinte hétköznapi. Elsőre én is így voltam vele, persze a Ford nagyot fog vele kaszálni mert elérhető árú sportautó nagy névvel és tűrhető fogyasztással (már amennyire ez egy ilyen autónál számít).

De az kissé meglep hogy most hallasz először a négyhengeres Mustangról, lassan fél éve mindenki ezen hőbörög.

2014. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a nagy vízen túl nem egy megfizethetetlen autó a Mustang, hogy minek bele 4 hengeres motor? Passz.
2014. szept. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem a Mustang haborit fel. Hanem az, hogy az ilyen lépésekkel lassan véget ér a hagyományos autók gyártása. Csak ilyen elektromos, meg agyontöltött turbós varrógépek lesznek.
2014. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SZegény... ha száz éve lett volna internet, akkor a fakerekű lovaskocsik miatt rinyálnál...
2014. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már négyhengeres Mustang, azt' azt is túlélte valahogyan a Ford. Ráadásul az a Mustang sokkal gyatrább volt a mostaninál. Úgyhogy a szentségtörésről lemaradtál. Egyébként meg ez van, a downsizing megy ezerrel, ha nem tetszik, lehet venni V8-as böhömöt valami korábbi szériából. De a mostaniból is lesz nyolchengeres benzintemető, ha annyira zavar a négyhengeres hangja, vehetsz olyat is. Már ha egyáltalán van ilyen szándékod.
2014. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Régen is volt 4 hengeresbe.

Amúgy az hogy 4 hengeres turbós motorral is kiadták, az 2 dolog esetén jó:

1. Lejjebb viszi a flotta átlagfogyasztását

2. Akik át szeretnék élni azt az élményt, hogy milyen egy ilyen kocsit birtokolni, viszont nincs annyira megfelelő anyagi helyzetben hogy megengedje magának a V8-as szörnyeteggel, az miért ne vehetné meg? (bár akkor én inkább már a V6-ost venném meg, annak legalább szép hangja van nem úgy mint a 4hengeres turbósnak)

2014. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy van 4 hengeres turbós Mustang.

Hanem azzal, hogy pár év és lesz majd 3 hengeres is. :)

2019. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!