Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan nyomozhatom ki hol van...

Hogyan nyomozhatom ki hol van apám élete első autója?

Figyelt kérdés

A rendőrség nem hiszem hogy segít.

Megvan ez adásvételi amikor eladta 1989ben, egy 2 ütemű Wartburgról lenne szó.


A vevő már elköltött arról a címről név személyi igazolványszám megvan de semmi több. Hogyan tovább ?


2014. szept. 28. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy..

Ha nincs csókod a hatóságnál,akkor senkit nem nyomozhatsz le.

2014. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 t_GaRami_a válasza:
Érdemes érdeklődni a vevő régi címének új lakosainál.
2014. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nincs tovább. Miután eladta, nincs semmi köze hozzá, mi történt vele, ki a tulajdonosa stb. A rendőrség nem tud segíteni, de ha megtenné, bűncselekményt követnének el.

Legálisan annyit tudsz tenni, hogy megnézed online, hogy forgalomban van-e a kocsi. Így 25 után ez kevéssé valószínű.

A személyi igazolványszám sem lehet élő, ha csak az eladó nem volt már túl a 65 éves koron, amikor kiváltotta. Most 90 évesnek kell lennie legalább.

2014. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elmentem személyesen a címre de nem tudjak hová költöztek.

2007 ben ment nyugdíjba. És vidékre költöztek.

2014. szept. 28. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Fordulj a KEKKH-hez. Írd le nekik mit szeretnél pontosan, a lehető legtöbb adatot, amit csak tudsz, rendszám, alvázszám..., ők ez alapján felkeresik a tulajt, és elküldik neki az elérhetőséged. Ő pedig ha akarja, felveszi veled a kapcsolatot.

Van valami költsége is, valami 2000 Ft körül.

2014. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%

rendszám alapján az ügyfélkapun keresztül, vagy okmányirodában megérdeklődöd, mert kitalálod, hogy még mindig macerálnak a súlyadója miatt, stb...

Amúgy szerencsétlen autó valószínű kockába van már, vagy be van öntve valahol, a bontósok nem sokat vacakolnak az öreg autókkal...

Én is bevittem egy nem annyira régi dízel Fordomat, azt hittem még jódarabig ott lesz a bontóban, erre rá 1 hétre kockát csináltak belőle...:(

2014. szept. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!