Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szerelhető klímás...

Roland820620 kérdése:

Milyen szerelhető klímás autót ajánlotok 500 000Ft-ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eladom a régebbi amúgy jó állapotú bőr belsős klímás Clióm, és veszek egy újabb nagyobb erősebb manuális váltós autót.


A kérdés hogy milyet. Mert 500 000ig azért van válaszék.

Klímásat szeretnék..ennyi..más megkötés nincs.


Az egyetlen talán az, hogy lehessen hozzá alkatrész vásárolni, és relatíve könnyen szerelhető autót szeretnék, aminél mondjuk egy lámpacsere esetén nem kell szétbontani az autót (Smart az elrettentő példa).


Szerintetek milyet érdemes venni ami még nem hullék szét, esetleg csak eflületi rozsdás de amúgy jó vas? 190 cm vagyok és 100 kiló szóval olyan nagyon pici autó se jöhet szóba mint a Mini meg hasonlók.


500km-es tvokat szoktam menni hetente de megesik hogy 1000ret...nem árt ha kényelmes is, de egyáltalán nem elsődleges szempont...az elsődleges a műszaki állapot és tartósság.



2014. okt. 2. 21:58
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Megiscsak lett penz, Ford Mondeo 1.8 TD-t vettem. 2000res kiaadas, ABS, klima, 6legzsak, furheto Recaro ulesek...hat vannak rajta kivul karcok, de nem tul melyek, motorikusan jonak tunik, a futomuve is jo...mibaj lehet es csak 408 000 lett. :)
2014. okt. 13. 13:18
 22/22 anonim ***** válasza:
Jó választásnak tűnik ha tényleg jó állapotban van.Nézd át alulrór ez a modell hajlamos volt a rozsdásodásra.
2014. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!