Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125 ccm-es négyütemű...

HungarianKiwi kérdése:

Milyen 125 ccm-es négyütemű motort ajánlotok (robogó nem érdekel)?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzed van rá.
2014. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Yamaha Dragstar 125
2014. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
yahama r125
2014. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb sport-kinézetü érdekel, akkor Aprilia RS4 125. Ha a legjobb 4T 125-ös, föleg szórakozásra piszokjó vázzal, jó motorral, akkor KTM 125 Duke. Ha chopper, akkor Honda Shadow. A Dragstarral nincs tapasztalatom, de kis Intruder van a családban, nem rossz gép (csak nekem nem jön be ez a kategória, de igazán kényelmes, könnyü, jól terelgethetö). Ha egy túragépet akarsz, akkor Honda Varadero. Ha csak a faluban/városban motorozol, és nem érdekel, hogy egy játékmotoron ülsz, de sok a pénzed, akkor Honda FMX125. Ha enduro kell, akkor Yamaha WR 125. Ha olcsóbb, akkor XT. Supermotoból szintén jó ez a kettö. Ha egy olcsó, dinamikus motort akarsz, akkor CBR 125. Ha egy jó 125-öst keresel, ami mindenhol megállja a helyét, megbízható, olcsó, jó, elfogadhatóan néz ki, befecskendezéses, kényelmes, akkor a Honda CBF 125-öt merem ajánlani. tizenpárezer kilométert lemotoroztam egy ilyenen, nagyon megszerettem. Jelenleg a 3 számmal nagyobb tesóját hajtom, az is nagyon, de nagyon jó, és sokoldalú. Ha valami kérdésed lenne a kis CBF-fel kapcsolatban, szivesen segítek.
2014. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Maximum 400 ezerem van rá
2014. szept. 18. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még ennyim se volt rá, így vettem egy jó állapotú Yamaha SR125-öt ("postásyamaha"). Másfél éve van meg, azóta belecsavartam 17K km-t. Eddig egy lánckerékszettet kellett cserélnem rajta, meg egyszer rendbe kellett tetetni az elektromos részét. Ezeket kivéve csak tankolni kellett eddig, abból sem kér sokat. Nagyon meg vagyok elégedve vele.
2014. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!