Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik robogót...

PcCsaj kérdése:

Szerintetek melyik robogót vegyem meg? Motowell Magnet Yoyo 4T vagy Magnet 4T

Figyelt kérdés

#robogó #négyütemű #Motowell #motowell yoyo #motowell magnet
2013. jún. 27. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy Motowell Magnet Yoyo.

Van Motowell Magnet, és van Motowell Yoyo.


Amúgy újonnan vennéd, vagy használtan? Én a Magnet-et ajánlom, azon belül is vna ugye City, Sport meg Rs. Én az Rs-t vagy a Sport-ot ajánlom inkább.

2013. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tulajdonképpen nincs semmi különbség a külsejükön és az árukon kívül!

[link]

[link]

2013. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit még érdemes tudni:A 4t kevésbé hajlamos hogy tönkre menjen(mert a 2t-nél jobban kopnak az alkatrészek is)

Ha picit menni is akarsz vele akkor vízhűtéses gép az jobb erősebb.

és a 2t-hez nem kell drága olajokat venni mert ilyenekbe sima occsó ásványi olajat raksz attól csak tönkre megy...

2013. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: igen csak erről az oldalról másoltam ki a nevét [link] és ott így van feltüntetve :)


Használtan venném, és mindenféle képpen csak 4T-se szeretnék.

2013. jún. 28. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Ó, értem. :)

Én 4t-ben is inkább a Magnet-et javaslom. Egyrészt több van belőle, másrészt én arról hallottam jókat, a Yoyo-ról pedig nem sok véleményt hallani.

Egyébként a Magnet-ekről itt tudsz olvasni véleményeket: [link]

2013. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Amire figyelj oda,könnyen induljon,miután beindult,utána hallgasd meg,nem szabad kattogó,kopogó,ciripelő,csattogó hangot adnia a blokknak.

Amire még érdemes odafigyelni az az hogy legyen gyári állapotú.Ne legyen tunningolt mert az a megbízhatóságra megy rá mert ezeket a kis gépeket nem arra tervezték hogy majd tunningolva lesznek.VAn egy ismerősöm az kis robogójával minden évben elmegy a balcsira probléma nélkül(fojtások is benne vannak).Ezt egy tunningolt robogóval már nem merném bevállalni,vagy egy olyannal amihez hozzányúltak.

Amit tudnod kell kérdezni:Mikor cseréltek benne utoljára :olajat,gyertyát,szíjat,görgőket.Volt e olyan amit ezen felül cserélni kellett e?

Kérdezd meg mennyi a fogyasztása 100km-en.

Egy jó állapotú robogó általában szépen is néz ki mert a gazdája vigyáz,rá ,szal ha gyári fényezés van a mocin ami csilli villi akkor arra érdemes rámenni.

Még valami:Vigyél magaddal valakit,lehetőleg olyat aki legalább egy picit konyít hozzá.Ez azért is kell mert a szerződésen kell egy tanú a te részedről,másrészt azért is jó mert ketten is megnézitek a robit és lehet ha egyedül mennél akkor lehúznának(sosem lehet tudni)

Sok sikert!

2013. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket :)

Egy 2010-es Magnet 4T lett, nagyon szép jó állapotban van,2500Km van benne, 110.000ért vettük. Kellett egy aksi csere, és még annyi, h a benzintank jelző nem működik, plusz az index, csak ég nem villog és nem ad jelző hangot.

Folytás már nincs benne, ne hogy azt hidjétek, hogy csak 65-el tud menni... ez van írva az oldalon de simán viszi a 80-at :D meg is lepődtem xdd

Itt egy kép a kicsikéről :)

[link]

2013. júl. 4. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Na az se fog sokáig működni,ha már olyan hülye vagy hogy 80-al mész! Aztán majd jösz ide szídni a márkát pár év múlva...De mikor fogjátok föl hogy ezek nem erre lettek tervezve? Ezek 45km/h-ra lettek tervezve,ha a fojtás bent van akkor ezek a motorok is örök életűek,de hogy te 80-al mész és maximálisan pörög a hengerfej na az sok ennek,max 60,ha annyira száguldozni akarsz vegyél 125-öst! Ma már komolyan B125 tudod milyen? Bemész és 3 óra múlva meg is van az engedély,2 hét mire kiküldik a jogsit és pá,na az megy 130-al is persze az sem ilyen sebességre való,inkább 90-100 :)
2014. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!