Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 11kW / 125 cm3-is...

Milyen 11kW / 125 cm3-is motort ajánlotok?

Figyelt kérdés

B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem, így ezekre elvileg gyorsan megszerezhető az engedély is, a másik pozitívum a fogyasztás. Ebben a kategóriában talán elérhető az átlagos 3liter / 100km. (?)

Persze a kérdés az, hogy autópályán is? Mert nekem napi szinten kellene, kis munkába járós motornak, oda-vissza, 80-80 km-es távra. Főleg pályás közlekedésre, és persze azt sem szeretném, hogy eltapossanak :).

De ezzel együtt a fogyasztás sem mindegy, mert sajnos nem vagyok egy Jockey Ewing...nyugodjék békében! Ezért kellene olyan emberke véleménye akinek van tapasztalata ez ügyben.


Amiket kinéztem eddig:


YAMAHA YZF R 125

HONDA CBR 125

HONDA CBF 125

KTM Duke 125


APRILIA RS 125 (többet fogyaszt a fentieknél?)



2014. szept. 19. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
az aprilia az 2 t , tehát jobban is pörög , a fogyasztás is több lehet
2014. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz. Azt benéztem.
2014. szept. 20. 10:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A KTM 125 Duke az abszolút favorit eddig, külsőleg, minőségileg egyaránt. Az egyetlen gondom vele, hogy főleg autópályán mennék, azt pedig sajnos nem arra tervezték. Végsebességét tekintve sok variációt olvastam, de a 100-110 közel lehet az igazsághoz. A =/< 3 literes fogyasztás viszont jól hangzik.
2014. szept. 20. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:
mind1 120 köröl megy végre, kivéve az aprilia, az többet , ám nekem személyszerint az r125 tetszik a legjobban , dehát kinek hogy :)
2014. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amiket felsoroltál, azok közül az Aprilia RS 125 bármelyiket kihugyozza, mind teljesítményben mind pedig végsebességben. De az is igaz, hogy az RS fogyasztja a legtöbb benzint és ahhoz a legdrágább az alkatrész, de hát a minőségért fizetni kell :)
2014. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!