Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szerelhető klímás...

Roland820620 kérdése:

Milyen szerelhető klímás autót ajánlotok 500 000Ft-ig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eladom a régebbi amúgy jó állapotú bőr belsős klímás Clióm, és veszek egy újabb nagyobb erősebb manuális váltós autót.


A kérdés hogy milyet. Mert 500 000ig azért van válaszék.

Klímásat szeretnék..ennyi..más megkötés nincs.


Az egyetlen talán az, hogy lehessen hozzá alkatrész vásárolni, és relatíve könnyen szerelhető autót szeretnék, aminél mondjuk egy lámpacsere esetén nem kell szétbontani az autót (Smart az elrettentő példa).


Szerintetek milyet érdemes venni ami még nem hullék szét, esetleg csak eflületi rozsdás de amúgy jó vas? 190 cm vagyok és 100 kiló szóval olyan nagyon pici autó se jöhet szóba mint a Mini meg hasonlók.


500km-es tvokat szoktam menni hetente de megesik hogy 1000ret...nem árt ha kényelmes is, de egyáltalán nem elsődleges szempont...az elsődleges a műszaki állapot és tartósság.



2014. okt. 2. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Toyota Avensis, Carina... SAAB-okat is nézd meg és a Volvo-kat. Bár őszintén szólva ott a bőrös Clio-d, az egész jól hangzik, ezekből csak fapados szart találni. Egy kicsit még gyűjthetnél sztem, mert a mostani jó autódat el ne cseréld valami fosra amire csomót kell költeni rögtön miután megvetted.
2014. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Saab-ok Volvo-k jók de ezeket drágább fentartani az átlagtól.Szerintem a kérdezőnek olcsóbban fentartható kéne.Skoda Octávia,Ford Focus-t ajánlom.
2014. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hm...és amiket javasoltatok, ezek minnd könnyen szerelhető viszonylag megbízható autók?
2014. okt. 3. 01:58
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Bmw e36 316i-318i könnyű szerelni, tengernyi alkatrész van (nem drágák egyáltalán még a minőségiek sem), van klíma, és kényelmes. Mivel nagyon sokat hoznak be, lejjebb mentek az árak, de meg kell nézni azért, hogy minden rendben legyen velük, bár ebben az árkategóriában ez természetes, azért ajánlom, mert nekem is ilyen van, tudom miről beszélek.
2014. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Dörmögő ***** válasza:
88%
Ennyiért kaphatsz B vectát. Méretileg megfelelő lehet, rozsdára vásárláskor figyelni kell. Az opel még az olcsón fenntartható kocsik közé tartozik. Benzinesben az 1.8-ast tudom ajánlani, dieselben meg kizárólag az 1.7-est.
2014. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

[link]


5 év gari? WTF?

ahogy kinéz az a váltószoknya, biztos nem 180 van benne, de én rákérdeznék mi ez az 5 év gari... :D

2014. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Dödmögő, köszi, na azok még ki is néznek valahogy! :)

Bééemvééés felhasználó!

518-asunk volt...nagyon nagyon szerettük felvolt ujjitva és az eladás napján a teszt alatt totálkárra törték. :( Sajna a tesztpilóta bele is halt..de hát a 90 fokos kanyart nem sukerült bevenni 180-al...ezt még a BMW se tudja.

A fickó be se volt kötve, kirepült a szélvédőn.

A rendőrség csak annyit mondott, hogy esélye se volt megállni ennél a sebességnél. Ha be lett volna kötve, megússza némi fejsérüléssel..vagy a nélkül.

No de ennek ellenére szép emlékeim vannak az autóról, nagyon jó volt a hangja (fateré volt), úttartása kegyetlen jó...és régi autó volt az már akkor is.


Fater csak azzal riogat, hogy ne vegyek olyat ha lehet, mert ezeket az autókat mik itthon vannak BMW márkanév alatt, és olcsóbbak, 10en éves hülyegyerekek szarrá hajtják, kicsit kipolítozzák dobnak rá egy spoylert és eladják én meg jól megszívom.


De most ha így nézzük... ez bármilyen autóra igaz lehet, mert nem tudhatom mit használtak flottába és mentek vele már félmillió km-t, visszatekerve 200 000-re.


De a BMW tettszik, szeretnék olyat..valami kis 3-ast dízelből mondjuk...nem drágább az alkatrész hozzá mint egy Skodához vagy Volvóhoz?

2014. okt. 3. 12:21
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
kókuszból van esély flottásra. akkor is tele a használtautó a kinti behozott akármikkel. igen vegyé béembét öccázé. minőségi béembé van annyiért. ja, és töröltesd ha nem tetszik.
2014. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Spricc úr! Drágán is lehet szart venni. :) Ennyi lé van rájaaa...akkor ne BMW? Igazán kár, kiváló ügynök volt. Első autóm 150 000Ft volt, aztán 300 000, most már lesz félmilla.szépen megyek fölfelé. :)
2014. okt. 3. 13:33
 10/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. De 500.000ért jól nézd meg azt a BMW-t. Ha csak öccáz van rá, és semmi több, akkor érdekes lesz ha esetleg 50-100ért kell hozzá valami.
2014. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!