Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehetne megoldani azt, h...

Hogy lehetne megoldani azt, h kezdő vezető csajszi tudjon gyakorolni legálisan?

Figyelt kérdés

Nem mer kisebb forgalmú helyekre se menni a rendőr miatt, de sztem vmi falu végi tanya mellé kimenne, akkor szokhatná a vezetést, s tudna figyelni a többiekre, nem?

Sztem az a baj először még, h túl sokat figyel a kocsira az ember, s azért fél mindenki a tömegtől, nem? Én is zöldfülű vagyok, de nekem is meglett. :D

Szóval, mivel tudnék segíteni neki, mert fogalmam sincs, én simán vezettem apám kocsiját, mondjuk ő mondta, h vezessek én.



2014. szept. 27. 09:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jaj, a plusz órákat mellőzzük pls., az k. sokba kerülne.
2014. szept. 27. 09:38
 2/13 petizacc ***** válasza:
100%
Legálisan, csak közforgalom elől elzárt magánúton.
2014. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:

ja.tudna figyelni a legelőn lévő tehenekre és kerülgetné tízzel a gödröket-ezzel nem menne sokra.

a tömegtől sosem féltem.sőt nem emlékszem hogy féltem volna bármitől is.este ki kell menni valami mellékútra és átadni neki a kormányt hogy szokja a kocsit,gyakorolja az alapdolgokat.nappal jobb minőségű földúton a tolatást célszerű gyakorolni,keresni kell egy Y leágazást oszt hadd szóljon.tolasson egyenesen nagyobb gázzal jó hosszan.

2014. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-as: vannak földutakban is jók felénk, ahol lehetne vezetni jól. Mondjuk 10. óránál van még cska a csajszi, sztem 15-20 körül már nem fog a tömegtől se annyira tartani, én akkor vezettem a legjobban, amikor mellettem ült az oktató, tudtam, h bajt nem okozhatok nagyon, majd rálép a fékre, ha vmit nem vettem észre, az ő felelőssége, annyi pénzért vállalja, h kur**ra figyel is.

A parkolást 4 téglával meg lehet oldani, ha oda be tud parkolni vki, akkor a kocsik közé sima ügy sztem.

Remélem, h megszokja a forgalmat, s csak most volt egy ilyen időszaka, ami sztem sok embernek van, h már előre fél a vizsgától. Én is parás voltam a vizsgán, mondjuk előtte élveztem csak a vezetést, kikapcsoltam az agyam ilyen szempontból. :)

2014. szept. 27. 10:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Kezdőként kerülje el a forgalmat.
2014. szept. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha megvan a vizsga, akkor is kezdő lesz, ebben az esetben se menjen ki akkor?
2014. szept. 27. 10:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Forgalomba ne menj mert baleset lesz ,és ha nem is te okoztad akkor is nagyon megjárod. Valami teljesen elhagyatott mellékútra menj ahol 10 percenként jön egy kocsi, tolatás beállás gyakorlása stb megoldható egy bevásárlóközpont hátsó részén is.
2014. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szántóvető ***** válasza:
a vizsgától én is féltem.vagy talán a kudarctól.de a vezetéstől nem szabad félni.ahogy mondod kérdező,ott az oktató,majd beleáll a fékbe ha nagy a baj.
2014. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak sokan ráfeszülnek mégis a vezetésre, s úgy csinálják, mintha nem is lenne mellettük az oktató. Lazán kell sztem vezetni, mondjuk én meg már túl lazán toltam, de legalább élveztem. :)
2014. szept. 27. 16:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megvan a vizsga, akkor is kezdő lesz, ebben az esetben se menjen ki akkor?"

Ez már kb. a szavakon lovaglás... Igen, kezdőnek minősül a vezetői engedély 2 évig, de van jogsija, vezethet B kategóriát. Most a "kezdő" minősítés kicsit túlzás, jelen pillanatban inkább "kezdő tanuló", nincs vizsgája meg semmije, így nem vezethet (és nem is ajánlott, mivel valószínűleg nincs meg a minimális tudása sem).

2014. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!