Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindulás, megállás, visszavál...

Elindulás, megállás, visszaváltás, kanyarodás? Hogy is van?

Figyelt kérdés
Sajnos az oktató nem mondja el hogy kéne, csak hogyha rosszul csinálom, mert "tönkre fog menni a kocsim" csak ennyit mond.
2014. aug. 1. 08:00
1 2
 11/13 Zsebvirág ***** válasza:

Az én oktatóm nem ilyen volt. :D


De am. megsúgom, én amióta van jogsim többször mentem gyorsan a kelleténél és semmi nem történt. Ezzel persze nem arra karlak buzdítani, hogy hajts gyorsan, de ha vmi szabálytalanságot csinálsz akkor Téged nem is vesznek elő, az oktatót teszik felelőssé.

2014. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Úgy tudsz elindulni, hogy benyomod a kuplungot közben adsz nagyon finoman egy kis gázt, majd megtartod ott a gázt és elkezded felengedni a kuplungot, mikor érzed hogy megmozdul a kocsi ott megtartod a pedálok pozícióját majd ha már megindult szépen felengeded teljesen a kuplungot és gázt adsz:)Visszaváltás semmi extra csak kuplung+váltasz, megállás amikor 25-30 alatt mész akkor már kuplung+fék, de van aki kidobja üresbe és csak simán a féket nyomja:)
2014. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

én dízelt vezetek, itt nem kell gázt nyomni, elindul magától, csak az elindulás+gyorsan gázadás macerás néha a lámpánál pl. :)


tehát ha megyek 4-esben, egyből mehet egy kis fék után vissza 2-esbe?

2014. aug. 4. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!