Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elindulás, megállás, visszavál...

Elindulás, megállás, visszaváltás, kanyarodás? Hogy is van?

Figyelt kérdés
Sajnos az oktató nem mondja el hogy kéne, csak hogyha rosszul csinálom, mert "tönkre fog menni a kocsim" csak ennyit mond.
2014. aug. 1. 08:00
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:

-keress másik oktatót mert ez így nem lesz jó,nem magadtól kell megtanulni,ennek bukás lesz a vége.ugye nem akarsz megbukni?

ez a hátulütője hogy megszűnt a rutinvizsga.káosz van meg összevisszaság,kezdésnek irány a belváros de ne ügyetnenkedj,semmi lefulladás..

"tönkre fog menni a kocsim"-ez a tanulóautók sorsa,hamarabb romlanak.de ha nem magyarázzák el az oktatónak akkor még hamarabb.

elindulás: kicsi gáz,engeded fel a kuplungot,mikor megindul az autó akkor egy pillanatra megtartod a kuplungot majd felengeded.csinálni egyszerűbb mint leírni.

megállás:20 körül bekuplungolsz,még azelőtt h elkezdene rángatni.

visszaváltás:először fékezel,ha lelassultál akkor vissza a megfelelő fokozatba.

kanyarodás:balra nagy ívben kanyarodunk,nem pedig levágva a kanyart.

2014. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ebből következtetve-jobbra kis ívben kanyarodni! (Y) Sok szerencsét!
2014. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Sajnos nem tudok váltani, a 26. óránál tartok.. de szerinte kitépem a váltót (váltás előtt fogtam meg előbb mint ő akarta), 50 helyett véletlenül 51-el mentem, a gyorshajtást ki kell fizetni.. lassan komplett kocsit akar velem vetetni..

2014. aug. 1. 09:09
 4/13 anonim ***** válasza:
mit akar 51 elnél fizettetni 65alatt nem büntetnek...
2014. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, te a 26. óránál még nem tudsz vezetni. ha ennél az oktatónál maradsz pár hónapon belül azt a kérdést fogod kiírni, hogy levezettem már 75 órát, de már harmadjára bukok forgalomból... :D


Válts oktatót, minél hamarabb.

2014. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ekkora barom oktatót!!! Brrr Már 6 óra után kellett volna meglépni amit most megkel tenned, de sürgősen...51 km!!! Bemértek egy 30-as táblánál? Vagy ezt Ő mondja?...
2014. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
50es tábla, mérő, rendőr sehol.
2014. aug. 1. 11:42
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg ha miattam esik szét a váltó akkor az nekem 1.000.000 forint lesz :D
2014. aug. 1. 11:43
 9/13 szántóvető ***** válasza:
miért nem tudod lecserélni az oktatót?
2014. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha teheted és van autó otthon, akkor gyakorolj otthon, parkolóban, udvaron, vagy valahol, és próbáld meg, hátha sikerül, ha meg nem, rögtön keress másik oktatót, hogy vezess még pár órát.
2014. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!