Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kanyarodás közben nyikorgó...

Kanyarodás közben nyikorgó hang az aszfalton. Mitől? Főleg parkolóban lehet hallani, olyan mintha valaki driftelne. Tehát az autó megy, majd amikor alászedem a kormányt valami csikorgó hangot ad ki.

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

mintha ezt egy szőke nő írta volna,

-mi csikorog,a gumi ?

2014. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mintha egy szoke no valaszolt volna a kerdesre... ha tudnam mi a faxom csikorog nem tettem volna fel a kerdest, okoskam!
2014. júl. 5. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:

igen a gumi adja ki ezt a hangot, nekünk is néha hallani, nemhiszem hogy gond lenne vele


lehet hogy a meleg miatt mert én is csak most nyáron figyeltem fel rá

2014. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, (majdnem)állás közben ilyen hangot ad ha alászeded a kormányt.
2014. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utalhat kisebb futóműbeállítási hibára, érdemes lenne ellenőriztetni a kerékösszetartást.

Ha az nincs a helyén, lassan de biztosan eszi az első gumikat.

2014. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Budaörs Tecso-nál ilyen a körforgalom utáni rész, minden kocsinál csinálja, szóval nem lehet minden kocsi rossz. valószínűleg az aszfalt anyagába van valami, ami a gumival érintkezve ilyen hangot ad ki. Jól írja a kérdező, már én is felfigyeltem erre.
2014. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez valóvan érdekes, mert én is a Tesco parkolójában tapasztaltam csak, igaz én Gyömrőn és a Pesti útinál, az Auchan és más üzletek parkolójában nem ad ki ilyen hangot.
2014. júl. 5. 23:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!