Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy Lada 1200" (40...

Mennyit ér egy Lada 1200" (40 éves)?

Figyelt kérdés

Mennyit ér egy Lada 1200 (fehér kombi) 40 évesen, jó állapotban, balesetmentesen, az összes alkatrésze eredeti.


Nem oldtimer!



+ Idén októberben jár le a forgalmija...



2014. jún. 2. 21:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Aha, akkor ez a későbbi modell, nem igen van gyüjteményi értéke, de nosztalgiázni így is tökéletes. :)
2014. jún. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Használt hu n meg max röhögni lehet 2 milláért is van fent lada. Nem értem a sok ökör mit hisz mikor 200000 ért nem szét rohadt műszakis ladákat lehet venni szép üléssel tiszta jó állapotban meg minden."


Az tele van nepperekkel, felhalmoztak régi kocsikat hogy majd ebből gazdagodjanak meg, de alaposan melléfogtak mert gyakorlatilag nincs felvevőpiaca ezeknek a kocsiknak, a gyűjtők is adogatják el. Talán még a trabantokat veszik, de azokat sem félmillióért.

2014. jún. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire van gyűjteményi értéke. Nem is eladó, úgyhogy lényegtelen is...

Azt tudom hogy 1978 júniusában pont egy átmeneti szériában készült, ezért ebből viszonylag kevés van. Elvileg 2101-es, de gyakorlatilag hibrid a 21013-mal. Vagyis kívülről még a régi 2101, belülről gyárilag már az újabb 21013-as belterét kapta. Néhány különbség a 2101-eshez képest azért kívülről is van: fém Lada felirat van a hátulján, szögletes króm a tükör, tolatólámpa a lökhárító alatt, merev falú szélvédőmosó tartály stb...

2014. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Valakinek szerencse, valakinek szerencsétlenség. Nekem szerencse, mert imádom a Ladákat, így jó áron kapok már nem rohadó szép példányt.
2014. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!