Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy Lada 1200" (40...

Mennyit ér egy Lada 1200" (40 éves)?

Figyelt kérdés

Mennyit ér egy Lada 1200 (fehér kombi) 40 évesen, jó állapotban, balesetmentesen, az összes alkatrésze eredeti.


Nem oldtimer!



+ Idén októberben jár le a forgalmija...



2014. jún. 2. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ladának nem nagyon van oldtimer értéke
2014. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

és nem oldtimer-ként?


én 400-700 e ft-ra tippelem.

ez mennyire reális?

2014. jún. 2. 21:52
 3/24 anonim ***** válasza:
A szépen rendbe van rakva,akkor úgy max 150000 ha olyan "romnyis" akkor úgy 70-80 :)
2014. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Helo.


Haverom pl tavaly vett egy 1974-est, kerek 20.000ft-ért. Nem elírás. HÚSZ EZER Forintért!

Mondjuk annak már kirohadt a pedálok mellett meg egyből ráköltött vagy 60ezret de megy, működik, műszakija is van.


Igen, én is olyan 150 nagyon max, ha tényleg totál rendben van akkor 200ezer. De ahhoz már tényleg olyannak kell lenni, hogy ránézek és húúú :) Ennél többet max csak gyűjtők, végtelen fanatisták adnak érte. Abból meg kevés van.

Én is bírom nagyon a típust és vadászok is egy Ladát, de ennyire nem vagyok fanatista, hogy 200-nál többet kiadjak érte. Meg más átlagember sem.


Van 1 a használtautón, igaz nem kombi de jól néz ki. 150ezerről indult. Már csak 100ezer, de így sem viszik el... Hát ennyit ér manapság.

2014. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A 150-et eléggé keveslem érte...

pl. egy ugyanilyen, 400-ért:

[link]



Az állapota kb ennek megfelelő, mint írtam minden eredeti, nagyon szép és jó állapotban (esőben és télen nem volt használva)

[link]

2014. jún. 2. 22:10
 6/24 anonim ***** válasza:
felteheted akár 1 millióért is. de az még akkor is fent lesz mikor az internetet nyugdíjba küldik :) ezt sem most rakták fel. t.köm tudja mikor néztem ezeket a hirdetéseket, de nem most (fél éve-1 éve) azóta is fent van ez a fehér... ennyit nem ér...
2014. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak árulni akarod nyugodtan rakd fel 400.000-ért.de ha el is akarod adni és minél előbb és tényleg jó állapotú akkor olyan 150 ezer ft-ot ér maximum.Személy szerint én még azt is megondolnám hogy 100.000 ft-ot kiadjak e egy ladáért.De valószínűleg még ennyiért sem fognak kapkodni érte ez nem Chevrolet Impala hanem csak egy Lada, amiből még mindig több 100 tucat van az egész országban.De próbálkozhatsz vagy 20 év múlva mikor már alig lesznek ladák akkor nagyobb eséllyel tudod majd elpasszolni 400-700.000 ft-ért.
2014. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

És mit jelent az a "jó állapot"? Mert ezt lehet érteni úgy is, hogy mindene olyan ahol a gyárból kijött, meg úgyis hogy kicsit virágzik a rozsda az ajtók alján, ki van repedezve a műbőr, műszerfalon repedések, villamosság összegányolva...


Ha az első, akkor megpróbálhatod drágán eladni.

De olyat, aki pl. 700e környékén letenne egy Lada kombiért nem találsz minden bokorban. Mert annyiból már vesz egy olcsóbb példányt, kilakatoltatja, lefesteti, összerakja - és ennyiből valószínűleg meg lehet úgy csinálni, hogy mérőeszközzel sem mondod meg, hogy nem eredeti.

2014. jún. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ne itthon add el, ha sokat akarsz érte, itt látod, nem ér senkinek semmit, így nem is adnak érte sokat.

A vevőt kell megkeresni rá, legyen az egy filmgyár, gyűjtő, nosztalgiázó emigrált papa Kaliforniában.

2014. jún. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Itt van ez a hirdetés:


[link]


Ezt fél éve árulja a gazdája, nem nagyon kell senkinek.


Ez:


[link]


Meg túl fiatal, hogy keresett legyen.

Pedig ilyen állapotban, ilyen irányáron talán el lehet adni, ha a gyártás (a hazai import) elejéről származna.

2014. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!