Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autót vásárolni...

Szeretnék autót vásárolni hitelre. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nemrég szereztem meg a jogsit és szeretnék venni egy autót. Mint mindenkinek, nekem is vannak igényeim, ezért nem érdekelnek a régi autók. Nem zsír újat akarok, de valami normálisat. Toyota Celica, Honda Civic, Peugeot 406... Ezekben gondolkodok. Fél éves munkaviszonyom van, kb 2 éve rendelkezem OTP bankszámlával, és minimálbért keresek. A kérdésem az, hogy lehetséges-e hogy hitelt vegyek fel? Esetleg kölcsönt?! Hogyan működne a dolog?

Nem napi szinten használnám az autót, és nincs lakásom sem tehát a pénz arra megy amire én akarom.


(Köszönöm, de ész osztás nem érdekel.. Illetve kíméljetek a "vegyél kp-ra" válaszokkal is.)


L/18



2014. máj. 26. 18:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
komolyan nekem 230 nettóval nem jut eszembe ilyet venni, akkor valakinek minimálbérből miért jut...
2018. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Mert vannak igények kedves utolsó.. csak sajnos magyarországon baszhatjuk az igényt.. mellesleg apám is hitelre vett autót.. de nem szaros suzukit meg ilyesmit.. tudod mit? 3000-es v6-os audit, ami szinte már sportautónak felel meg.. nekemis 150 nettóm van, miért ne vehetnék autót hitelre? Semmi költségem nincs. Persze én megelégszem egy a3 1.8Turboval.
2020. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!