Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autót vásárolni...

Szeretnék autót vásárolni hitelre. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, nemrég szereztem meg a jogsit és szeretnék venni egy autót. Mint mindenkinek, nekem is vannak igényeim, ezért nem érdekelnek a régi autók. Nem zsír újat akarok, de valami normálisat. Toyota Celica, Honda Civic, Peugeot 406... Ezekben gondolkodok. Fél éves munkaviszonyom van, kb 2 éve rendelkezem OTP bankszámlával, és minimálbért keresek. A kérdésem az, hogy lehetséges-e hogy hitelt vegyek fel? Esetleg kölcsönt?! Hogyan működne a dolog?

Nem napi szinten használnám az autót, és nincs lakásom sem tehát a pénz arra megy amire én akarom.


(Köszönöm, de ész osztás nem érdekel.. Illetve kíméljetek a "vegyél kp-ra" válaszokkal is.)


L/18



2014. máj. 26. 18:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
36%
Vegyél egy szép Alfát. Egy élmény a vezetése, vannak egész olcsón is, kényelmes. Igaz a szervizelése elég költséges, ennyi a hátránya. Ha az ember odafigyel rá, akkor nem hullik szét alatta.
2014. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%

0 forintért nehéz autót venni....

se az átírás, se a tobbi költség nincs hitelre.


mondjuk a pözső néccászhat tényleg sportos......

2014. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Kedves 22-es!


Köszönöm ezt a roppant értelmes és színvonalas hozzászólást.

2014. máj. 26. 20:38
 24/32 anonim ***** válasza:
87%

Ha még a papírokra (átírás, stb) sincs pénzed, akkor ne akarj autót.


Azt fenn is kell tartani, semmi értelme. Minimálbérrel ne ugrálj!

Gyűjtögess és majd abból veszel valami olcsóbbat, de csak akkor ha telik üzemanyagra is.

2014. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
40%
nincs mit. ez van ha az igények és a lehetőségek nem találkoznak.
2014. máj. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

nem kötekedésképp de ha nem mindennapi használatra kell akk nem biztos h megéri autót fenntartanod...

tudod mennyi költség van egy évbe még benzin kivül egy autóra?


amúgyis egy kisebb kocsi nem lenne jobb első autónak?

206? 307? golf? polo? a3? focus? auris?...

2014. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Viszont a pofonok és a bunkó emberek igazán találkozhatnának néha. :)


Egyébként nem minden nap használnám csak néha, de mindegy majd lesz valahogy.

2014. máj. 26. 21:30
 28/32 anonim ***** válasza:
egyébként az igazság mitől bunkóság?
2014. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
89%

néha használnád, de azért hitelre vennéd...

előbb nőjél fel, és tanuld meg elviselni a kritikát meg a jó tanácsokat!

2014. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Szerintem eléggé felnőttem ahhoz, hogy kiérdemeljem azt hogy idegen emberek ne pattogjanak, és bunkózzanak velem, ha én valamit szépen megkérdezek valahol valaki(k)től. Akik esetleg értenek is hozzá... Egyébként szerintem sehol nem írtam azt, hogy nulla forintom van. Említettem ugyanis egy körülbelüli fizetést és munkaviszonyt.

De egyébként a "mondjuk a pözső néccászhat tényleg sportos" hozzászólásnak is tényleg roppant sok értelme volt, és ABSZOLÚT a kérdésemre adott választ. Úgyhogy ezt még egyszer köszönöm.

Egyébként meg nem a jó tanáccsal van bajom, hanem a stílussal és a hangnemmel (általában). Nemhinném ugyanis hogy bárkinek meg kéne szólnia azért, mert 18 évese k***** nem vágom a banki dolgokat és mert szeretnék valamilyen úton módon venni egy rohadt autót, ugyanis nekem anyuci meg apuci nem nyalja ki a seggem. Aki pedig ezek után is elkezd pampogni nem érdekel, és ki fogom törölni a kérdést is az oldalamról, mivel nem érdekel senkinek a szidkolózása meg hogy majd ki-hogy fog visszavágni erre a kommentemre.


Mellesleg átgondoltam, utánanéztem, megfogadtam a HASZNOS és NORMÁLIS tanácsokat, így nem veszek hitelre autót. Marad a türelem.. Akik pedig választ adtak a kérdésemre mégegyszer köszi! :)

2014. máj. 27. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!