Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs szikra a simsonon?

Miért nincs szikra a simsonon?

Figyelt kérdés
Motoroztam vele pár hónapja és leállt a szikrát megnéztem és láttam hogy nincs másik vezetékkel néztem egy pici szikra volt de az is csak az első rúgásnál.Cseréltem trafót is annál a szikra már jó volt de szintén csak az első rúgásnál volt mi lehet a baja

2014. máj. 19. 19:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem az volt vele, hogy csak teljesgázon volt meg az alapjárat, nézd meg a főtengely szimeringet, mind a két oldalt, hátha za van elöregedve és akor farslevegőt kap + eszi az olajat. Amikor mentél vele (még mikor beindult) nem érezted hogy melegen gyenge a motor, meg füstölni is szokott nagyon fehéret ha eszi az olajat.


Én is gyanakodtam a gyújtásra, először gyertyát ceréltem, nem oldódott meg. Aztán csak arra lettem figyelmes hogy ha leveszem az olajbeöntő csavart, akkor ömlött a füst a blokkból.

2014. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát bevallom a gyújtáshoz nem nagyon értek :D a főtengely nem lóg a csapágy és a szimering jó állapotú.
2014. máj. 21. 16:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Gyertya mien színű?
2014. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!