Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit vegyek? 18F

Wendela91 kérdése:

Első autónak mit vegyek? 18F

Figyelt kérdés

Hondába vagy bmw-be gondolkodok olyan 300-400.000 ft körül,

bmwknél nagyon bejönnek ezek az e-harmincasok,de nemtom hogy alkatrészt olcsón lehet e hozzájuk kapni

Valaki tudna nekem segiteni ?



2014. ápr. 14. 18:15
1 2 3
 11/21 VarMa ***** válasza:
100%

Nem leszek nepszeru de leirom...

Ha elmenyautozni akarsz ennyiert akkor keres egy mar "epitett" Lada-t, ennyiert mar kifoghatsz egesz jokat. Igaz minimum 10-12 litert eszik de add is annyit vissza, az alkatresz ar elhanyagolhato de mindig van rajta egy kis szerelgetni valo. Telen pedig mehet a jatek a parkoloban vagy ahol akarod...


A masik ami ennyiert jo cucc szerintem az a Ford Sierra 2.0 (8 szelep megbizhatobb az kb 105 le, a 16 szelepes pedig 126le ha jol tudom). Szinten olcso az alkatresz erosebb mint a lada es talan kevesebbet is fogyaszt. Ez is hatul hajt.


Vagy ha ezek nem akkor marad olcso es megbizhato autonak a Suzuki Swift....

Ennyiert jo GTi-t nem fogsz talalni de viszont az oregebb kocka GTi-bol mar bele lehet nyulni korrektebb alapotuba is...

2014. ápr. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 kutyus21 ***** válasza:
31%

Helló hát Bmw-hez nem, olcsó az alkatrész egy ismerősömnek volt, egy fehér Sedan E34-es 524 Td Bmw-je nagyon, szép állapotban volt de el adta nem, győzte pénzzel a fogyasztása sem volt, kevés ezért vett egy Citroen Xsara 1.6-os autót chiptuningolta és kész. És fele annyit fogyaszt mint a Bmw az alkatrész sem drága mivel egy Bmw Luxusautó ezért jó nem azt mondom hogy nem, lehet venni 300.000-400.000 ezért mert ő is ilyen árban adta el. De meg venni könnyebb de a biztosítás meg a fenttartás az már, bajos de ha ezen kívül legalább van még 200.000 ezred akkor vegyél de jó fizetésed is kell hogy legyen ha Bmw-zni akarsz. Amúgy én ilyeneket vennék a helyedben

Opel Corsa B 1.4

Opel Corsa B 1.7 D

Opel Astra F 1.4

Opel Astra F 1.6

Opel Astra F 1.8

Opel Astra F 1.7 TD

Volkswagen Polo 3 1.4

Volkswagen Vento 1.8

Volkswagen Vento 1.9 Tdi

Volkswagen Jetta 2 1.6 TD

Volkswagen Golf 2 GTD

Volkswagen Golf 2 GTI

Volkswagen Golf 3 1.4

Volkswagen Golf 3 1.9 TD

Volkswagen Passat 3 1.8

Volkswagen Passat 3 1.9 TDi

Citroen Xsara 1.4

Citroen Xsara 1.6

Citroen Xantia 1.9 Td

Citroen Xantia 2.0 HDI csak a légrugót nézesd meg hogy működik mert drága mulatság

Peugeot 306 1.4

Peugeot 406 1.8

Renault Megane 1.4

Renault Megane 1.6

Renault Laguna 2.0

Mazda 323 1.5

Mazda 323F 1.5

Skoda Felicia 1.3

Seat Ibiza 1.4

Seat Toledo 1.6

Seat Cordoba 1.4

ezekhez nem drága az alkatrész és a fenttartása sem sok annyira mint ha Bmw-t vagy Audi-t vennél további jó nézelődést és vásárlást.

2014. ápr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kutyus, nem unod még hogy minden kérdésre felsorolsz több tucat autót? Ráadásul tök mások az autók mind minőségben, megbízhatóságban, árkategóriában. Néha gondolkodni sem árt.
2014. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat ! ma szereztem meg a jogsit,elsőre sikerült aminek én nagyon örülök,másnak lehet nincs ekkora szerencséje,mé szerintem ráérek de elkezdek gondolkodni egy civikbe

Köszönök mindent ! ;))):)

2014. ápr. 15. 16:14
 15/21 kutyus21 ***** válasza:
0%
13-as számú hozzászóló nem unom és azért, írok abban az ár kategóriában amit meg, adnak a kérdezők hogy, át lássák hogy milyen, autók közül van, lehetőségük választani a pénztárcájuknak megfelelő autókat írom le. Biztos az a baj hogy én nem, Suzukit ajánlok hát azt nem is fogok Ennyi vagy irígy vagy hogy nem, tudsz ajánlani normális autót csak a SUZUKI miért mert, mintha az lenne a legjobb hát ez nagy tévedés. Mintha csak Suzukik lennének az utakon még, szerencsére van választási lehetőség és ha nem, lehehetne csak Suzuki lenne meg, a tömegközlekedés akkor a tömegközlekedést választom de csak télen vagy ha messzire kell, menni amúgy busz kerékpár vagy gyalog közlekedem azt utálom amikor van, egy autód és még, a sarki boltba is azzal mész meg, a belvárosból is ki kellene tiltani az autókat városban is ott van a villamos, trolibusz, busz, vagy kerékpár, gyalog úgy is a Magyarok vannak legjobban el hízva. Az autókat csak, messzire vagy nagy de tényleg nagy bevásárlásnál kellene, használni mert a Magyarok nagyon el vannak kényelmesedve Ennyi.
2014. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy nem a suzukit írod, hanem az hogy nem érted meg hogy egy autónál nem csak a vételár számít, hanem a fenntartási költsége is, és ezzel te nem vagy tisztában. Olyan autókat irogatsz amiknél a fenntartási költségek között többszörös eltérések is vannak.
2014. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, kutyust már mindenhol oltják ahol hozzászól, tipikus " szakbarbár ".
2014. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 kutyus21 ***** válasza:
0%
17-es te már csak tudod én csak a véleményemet írom le ahogy Mások is hiszen ez az oldal erről szól különben meg, foglalkoz a saját dolgodal.
2014. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 kutyus21 ***** válasza:
19%

16-os tudom hogy mit írok kicsit változatos de így a jó azt tudom hogy egy Swift 1.0 5 litert fogyaszt 100km-en az alkatrész bontóban fillérekért van hozzá. A Swiftből van 1.0, 1.3, 1.6, Gti, 3 ajtós, 5 ajtós, 4 ajtós, cabrio,

vagy a Geo Metro amerikai Suzuki Swift.

2014. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nagy gond lehet. :D Bár a %-ból meglátszik, hogy sok-sok hasznos információval láttad el a kérdezőket, gondolom, arra meg no komment, hogy ha valaki szóba sem hozza a Suzukit, már akkor nekiállsz rágódni rajta, egy Suzukit vezető autós ütötte el a macskád / kutyád vagy mi a baj?:D
2014. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!