Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit vegyek?

Első autónak mit vegyek?

Figyelt kérdés

500.000Ft körül szeretnék valami sportosabb autót.

Kesőbb felnit esetleg ültetés rakni alá,ha pedig lesz rá pénzem akkor motorikusan is költenék rá!


Márka,üzemanyag mindegy csak megbizható,lehetőleg sportos és jól nézzen ki.

Esetleg ha valami egyedibb darab az se hátrány 😊


Szivesen várok bármiféle választ!

Köszönöm!!


2014. ápr. 7. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2 ajtós Fiat stilo ? értem hogy fiat és olasz meg minden de nekem pacek
2014. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kivik lesz az igazi.
2014. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mazda MX-3, Mitsubishi Eclipse, Toyota Celica/MR2.

Én a helyedben tennék hozzá 3-400-at és vennék egy Astra G Bertone Coupe-t.

2014. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből talán már kapni egy E36 316i coupét, vagy Civicet.
2014. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Opel Astra G ferdehátú, Opel Astra F Classic ferdehátú, Volkswagen Golf IV-et is kapsz már ennyiért az nagyon pacek kocsi, esetleg Volkswagen Polo 97'-es, vagy újabb akár, Fiat Brava/Bravo, Fiat Stilo,Škoda Fabia.
2014. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VarMa ***** válasza:

MIvel eddig jo 70%-ban francia autoim voltak irok nehanyat:

-Citroen Saxo VTR,VTS (optikailag ugyan az a ketto csak a motrban van elteres. A VTR 1.6 8v 88le szerintem ezzel is nagyon kellemesen megyeget es meg kol is fogyaszt. VTS na ez mar egy erdekes joszag 1.6 16v 120 le ami nem tunik sokank de az auto kb 940kg) olyan gokart felling de nagyon szeretheto, sajnos nekem ilyen nem volt csak egy ismerosomnek

-Citroen Xsara VTS (2.0 16v 167 le, kenyelmes es meglehetosen jol megy, az alkatresze is megfizetheto aron van)


MIndekettonel figyelni kell a hatso futomure (torzio)de ha hibas is akkor is van bontottba 50e korul mig felujitottba 70-90 e-ert.


Ugyan ezek a motorok vannak a PEu 106 S16-ban es a 306 S16-ban is hja es a 206 GT-ben is...


Meg a Citroen AX GTi is jo fele csak abbol mar kevesebb van de azok is tudnak menni rendesen...


Most vettem eszre hogy a fogyasztas nem annyira lenyeg, Citroen Xantia 3.0 v6 Activa (kozel 200le, kellemes nyomatek es aktiv szintszabalyozos futomu, kanyarokban normalis gumikkal nagyon kellemes)


bocs hogy csak franciat irtam de ezekkel en nagyon meg voltam elegedve

2014. ápr. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyél egy mk2 es ford mondeot 1.8 v. 2.0 elég jó futóműve van, és elég erős motorja hogy körbe autozd a rízsrakétákat, ráadásul sokkal kénylemesebb mint a fentebb emlitett autok (tisztelet a xantiának :D )
2014. ápr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!