Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit vegyek? 18F

Wendela91 kérdése:

Első autónak mit vegyek? 18F

Figyelt kérdés

Hondába vagy bmw-be gondolkodok olyan 300-400.000 ft körül,

bmwknél nagyon bejönnek ezek az e-harmincasok,de nemtom hogy alkatrészt olcsón lehet e hozzájuk kapni

Valaki tudna nekem segiteni ?



2014. ápr. 14. 18:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az alkatrész viszonylag olcsó hozzájuk, de ennyiért inkább Hondát vegyél, a BMW-re rákölthetsz még pár 100 ezret míg használható autó lesz belőle ennyiért.
2014. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem ! :) és hondánál te mit javasolsz ? valami sporkocsira gondolok
2014. ápr. 14. 18:34
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
kivik lessz a király.
2014. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből ne akarj sportkocsit, alig találni olyat, ami nincs rommá taposva.

Amúgy a BMW-ket én se ajánlom, azok hiába idősek, ha jó állapotban vannak, ennél többe kerülnek. Honda-ból a Civic-eket ajánlom, de max az 5. generációsakat. a 6-os ennél még drágább, ami normális.

2014. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Hondát a legrosszabb rémálmomban sem vennék, ennyi pénzért viszont BMW ben ne gondolkozz, szerintem 3as golfot már találsz ennyiért, és a korához képest nem rossz autó. Nekem biztosan mk3 vagy 4s golfom lesz az első autóm, kivéve ha időközben megnyerem a lottót, akkor 57's Lincoln Continentalt vennék. :D
2014. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
istenem...annyira bírom ezt a külön "csoportokat" akik golfosok meg a bmwsek meg a hondások , áruld már el te golfos mi a fenéért rossz egy honda? volt már hondád? mert ahogy írtad első autód golf lesz.. tehát nem volt , akkor mi alapján ítélkezel???? a sok szójárás alapján ítélkezel te is ....és nem tapasztalat , e30-as bmw-t nem érdemes venni ennyiért tényleg, nekem volt 320-as de sokat tényleg főleg ha nyomod is neki.. az alatt meg a 316 meg a 318 leves.. nem igazán mennek , nem élvezes , hondával kapcsolatban én tudom ajánlani , legjobb haveromnak 5 éve van 5.gen 1.6 esi semmi gond vele csak az olajcserék stb amit ugye kell cserélni, keresztapámnak 1.3-as van kb 10 éve nem tudom pontosan , de neki sem volt egyszer sem gond vele , kivéve ugye a sárvédőknél való rohadás.. ami sajnos honda betegség.., de ez nem azt jelenti , hogy én a golf ellen vagyok, de nem is szólom le vagy bármi mint te..
2014. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

[link]


[link]


ezek nem tűnnek rossznak

2014. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Én a helyedben vennék egy Golfot vagy Ventot. SDI vagy TDI vagy akár TD motorral. Nagyon keveset esznek és megbízhatóak. ha lépem mint a bolond akkor se tudok vele 5,5 liternél többet megetetni és elég szépen megy :) de ha a Honda jobban bejön vegyél azt. Csak szerintem nagyon nem mindegy hogy 5 litert tankolok vagy 7et...
2014. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
mert csak a kivik meg a golf létezik.
2014. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Esertleg még ott vannak az Accordok, nekem sokáig v olt, nagyn kedveltem.
2014. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!