Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatszerzési módszerkén...

Tapasztalatszerzési módszerként beválhat az alábbi?

Figyelt kérdés
Nézni használtan egy jó öreg autót, amin bőven akad javítanivaló (akár olyan Ladák is, amiket 10 rugóért árulnak, gondolom azok éppencsak egyben vannak), mindent megjavítani apai, vagy valamilyen segítséggel, így gyakorlati tudásra is szert lehet tenni? Az Interneten el lehet olvasni, mi micsoda, de azért gyakorlati tudást ott nem lehet szerezni. Igen, tudom, hogy nem lenne olcsó, de a tudást (mármint amit használunk is) nem lehet ingyen megszerezni.

2014. márc. 23. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, beválhat.
2014. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írták.

Alapnak akár egy 10 rugós lada is jó. 100 rugó körül okmányok nélkül már valamivel komolyabb autók is vannak, amikkel többet lehet bűvészkedni. Viszont előbb utóbb szükséged lesznek normális minőségű szerszámokra is, amik nem olcsók :/

2014. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont ezt tettem. Elkezdtem az autószerelő sulit, a nyári pénzből vettem egy 70ezres kockaladát, előbb kilakatoltuk faterral, utána festés, elektromos részek rendberakása, fékek és munkahengerek cseréje, azután motor kiszed, szétborítottuk az asztalon, mindent megnéztem mi micsoda, hogy működik, szimeringeket, tömítéseket, csapágyakat, dugógyűrűket és kuplungot cseréltünk, aztán össze az egész, karbi felújítás, szelephézag állítás és azóta is megy az autó, már másik tulajnál. Nagyon érdekes tapasztalatszerzés volt, végtelenül élveztem és háttérinfót is könnyen találtam a zsiguli.hu oldalon. Nem beszélve arról, hogy az az autó bohóckodni sem utolsó :)
2014. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó móka ha élvezi az ember (és van kellő szabadideje), de arra gondolj hogy a 10 rugó csak az "alap". Valószínűleg abban mindent cserélni kell, ha erre nem teszel félre pénzt akkor csak lemosni tudod.
2014. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!