Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fix-It Pro? Olyanok véleménye...

Fix-It Pro? Olyanok véleménye érdekelne, akik már próbálták, avagy ismernek olyat aki próbálta.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Vélemények érdekelnének a termék használóitól. És még az is kérdés lenne, hogy az az egy féle amit reklámoznak, jó akármilyen színhez, vagy rendeléskor megkérdezik a színt?
2009. dec. 16. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden színhez jó.

Én nemhasználtam de nemis fogok ilyen bóvlikat :D

valami olyan lötty lehet benne ami "felmarja" a fényezést és úgy "elmosódik" :D

vagy pedig mivel színtelen lehet hogy csak úgy "tükrözi a fényt hogy ne látszódjon a karc.. hát nemtudom, ha karcos a kocsid vidd fényezőhöz az majd összepolírozza.

Nekünk az egész BMW-re a polírozás 10 ezer Forint volt és minden karcot eltüntetett

2009. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hello.

Előző, ha nem vagyok indiszkrét, meg tudnád adni a helynek a nevét ahol 10e-ért polírozták a teljes autód?

2009. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


vas megye nyugati részén egy kisvárosban

2009. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami konkrétabb? Szervíz neve, címe, honlap címe?
2009. dec. 19. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!