Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdekelne hogy mi képen...

Érdekelne hogy mi képen lehetne lementeni a magyar atv videó archívumából? Több programot is ajánlottak fórumokon egymásnak az emberek ( de szerintem nem próbálták ki őket) mert megoszlottak a vélemények nagyon. Foly.

Figyelt kérdés

A programok --wm recorder , realplayer11, videoget,-stb.....arra szeretnélek kérni bennetek ha lenne egy kis időtök és van valamilyen letöltő progitok, megpróbálnátok hogyan kell lementeni onnét .Én teljesen amatőr vagyok meg nem is értek hozzá ezért nem is kísérletezem mert úgysem menne. Ha valakinek sikerült leírná melyik programmal és hogyan csinálta (lépésről -lépésre :-)

Ha egy progival nem megy azt is írd le légyszí hogy azzal más már ne próbálkozzon .

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget


2009. júl. 18. 00:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!