Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 5-ös sedan, audi a6...

Bmw 5-ös sedan, audi a6 sedan, vagy volvo s60? melyiket vennétek?

Figyelt kérdés
Melyik megbízhatóbb (új autók) melyik az úgymond leginkább luxus autó?(bár ez még világ szinten nem luxus csak itthon) a bmw és az audi összkérek meghajtásos x drive illetve qattro felszereltséggel.

2014. márc. 15. 20:41
 1/8 A kérdező kommentje:
* összkerék elnézést az elírásért.
2014. márc. 15. 20:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem mondanám luxusnak, legfeljebb jó minőségűnek. Nekem csak a Volvo S60 jön be. Nincsenek róla sztereotípiák, jó megjelenésű, elegáns autó. Ebből is van összkerekes változat.
2014. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az 5er és A6 osztályában az S80 az induló, az S60 az a másik kettőnél egy fél mérettel kisebb.

Az újak közül mind megbízható. Akármennyire is Volvo S80-am van, ha újl lenne szó én a BMW 5-öt választanám. Az F10 szerintem szebb, mint az aktuális S80, extrákkal meg ugyanúgy tele lehet pakolni mindkettőt.

2014. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a BMW-t venném, bár mindig is BMW párti voltam, esetleg ha az 530-ast vennél dízelt, akkor annak a motorjáról tudok mondani tapasztalatot, a 330D-ben is az van.

Audiról nem tudok mit mondani, Volvot akinek van ismeretségi körömben szeretik, de annyira nem kérdezősködtem, hogy konkrétan mért, hogy megbízható kényelmes, vagy esetleg mindkettő-e.

2014. márc. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Èn Audi párti vagyok, tehát evidens a válaszom.

Bmw= sok szervíz

Volvo= megbízható, lehet jobb a német autóknál. De èn a nèmetekhez szoktam.

2014. márc. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Audinak sem kell kevesebb szervíz mint egy BMW-nek vagy Mercedesnek... nem tudom már hány Q7 járt nálunk a ZF autómatájával például.
2014. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha bmw-t veszel akárhova mész mindenki utálni fog a sztereotípiák miatt, viszont igazi presztizsautó. az audi kb ugyanez, de egy kicsit elfogadottabb az átlagemberek közt. a volvo s80 (az s60 más kat.) sokkal átlagosabb konszolidáltabb, jobban elvegyül a forgalomban de minőségre kb ugyanaz. neked kell eldönteni mire kell az autó.
2014. márc. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Ez a mindenki utálni fog csak maygarban igaz, bár lehet inkább az irigység, külföldön senki nem néz ferde szemmel egy BMW-s re.
2014. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!