Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

BierBear kérdése:

Milyen használt autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
150.000-ért érdemes egyáltalán? Vannak szép 93-as évjáratú kocsik ebben a kategóriában. Mi az a kocsi, amit ennyiért érdemes megvenni?

2014. jan. 14. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy 150.000.-ért érdemes-e. Csak egy szempont, amire én figyelnék ha használt autót vennék: Kevésbé lényeges az hogy van-e egy-két karcolás az autón, mint a motorikus állapot, és a tényleges km-óra állás. A vizsgapapírokon elvileg rajta van a vizsga időpontjára vonatkozó km-óra állás.
2014. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
150-ért egy roncsot tudsz venni autót nem.
2014. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj rá, hogy sok műszakija legyen
2014. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as, sok van még a devizahiteledből? :D


Léteznek ilyenek, pl a sok emberke az évjáratát nézi az autónak, ezért feszít valamilyen újabb hulladékban, amire a gatyáját költi...ezen szoktam röhögni...


Inkább egy öregebb, jól karbantartott autót vegyél, mint egy lestrapált fiatalabbat.

Nem mondok típust, de amiket nézegetek, 150 körül idős bácsik adnak el ilyeneket, amik alig voltak hajtva, szinte új állapotban vannak, és nagyon megbízható autók.

2014. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régi kisautók között keresgélj, hátha szerencséd lesz. Opel Corsa A, Vw Polo II, Peugeot 205, Fiat Uno, Fiat Panda, és ehhez hasonlók.


De ennyiért én lehet, hogy inkább egy Lada-t keresnék.

2014. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
F Astra. Van is egy: '95-ös, 1,4-es, 90 lovas, 1 év műszakival, felújított fékekkel, új gumikkal új akksival.
2014. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!