Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyi km-el nem érdemes...

Ennyi km-el nem érdemes használt autót venni?

Figyelt kérdés

Max 1 millióig vennék opel astra g-re gondoltam és nézegettem használt autókon,de ennyiért a legtöbbe 100.000 km felett van,írják,hogy rendszeres szervíz meg szervízkönyv,törzskönyv minden jár hozzájuk,de ezek már akkor se fogják így már nagyon bírni nem? Pl itt van ez:

[link]


2013. szept. 8. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

205.000 km. Nem kevés. De nyugtasson meg a tudat, hogy itthon a legtöbb használt autóban úgy tekerik vissza az órát, hogy semmiképp se mutasson 150.000 km-nél többet a számláló. Igazából a 100.000 alatti futásteljesítmény lenne jó, de azt 10 évesnél idősebb autóknál nehezen hiszik el a vevők.

Tiéd a döntés: mit választasz. A tutira 205.000 km-es Astrát vagy egy 70-80.000 km-eset, aminél fogalmad sincs, mennyiről tekerték vissza. Neked mi a szimpatikusabb?

2013. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Alapszabály, hogy nem km állást, hanem állapotot vásárolunk. Az csak egy tájékoztató adat magyaroszágon. Amúgy ha normálisan karbantartod, akkor nem lesz vele probléma. A családban van egy F-es és egy G-s astra is, nincs probléma egyikel sem, pedig az F-es már 300 ezerhez közelít.
2013. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, egy autó átlagos futásteljesítménye 15000 km/év. Ha ettől jelentősen eltér, akkor érdemes utána nézni, hogy miért.
2013. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak ennyi km van benne, akkor megéri.
2013. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni nincs -e baja(mindenki ezt írja ki mindig hogy jó az auto holott nem én ilyen ben nem bizok) ha rendesen karba volt tartva akkor nem lehet nagy gond. Nekem van egy céges honda accord 2004-es 2.2 cdti 320000 km van benne és csak kopo alkatrészt cseréltünk mert rendesen karba van tartva akkor meg se árt neki a sok km.
2013. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én 1.6-os AstraG-mben 200 000 felett volt amikor eladtam és a motorja még szinte mintha új lenne, a mai napig hibátlan. Bár igaz, nem volt széthajtva sosem. Az ismerős aki tőlem megvette, azóta is örül a jó vételnek.
2013. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!