Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék jobban érteni az...

Szeretnék jobban érteni az autókhoz, hogyan érjem el?

Figyelt kérdés
Valami könyvre gondoltam, vagy valami hasonlóra, amiben le vannak írva az autó része, mi hajtja, hogyan stb, nem szeretnék ilyen pályára menni, viszont nem lenne rossz ha értenék hozzá, ezért gondoltam, hogy utána olvasgatok, hogy mi merre hány méter :)

2014. jan. 12. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Már vagy két hete nem ajánlottam senkinek, úgyhogy most megteszem: kezdd az alapoktól, például Ternai Zoltán - A gépkocsi. Neten fent van, ingyen le tudod szedni. Ezer éve írta a szerző, de az alapokat, hogy mit miért megtalálod benne, úgy könnyebb lesz megérteni az újabb technikát.


Aztán a modern autóknál annyiféle összetett alrendszer van, hogy azt aki nem ezzel foglalkozik nem biztos hogy egy idő után érdekesnek találja... :)

2014. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jók voltak ezek a régi könyvek. Volt az "Autótípusok" sorozat, már gyerekkoromban is őskori volt, könyvtárból vettem ki. Nekem '89 óta jár az Autó Motor újság, mára nagyon leült - az internetnek köszönhetően, gondolom - de régen rengeteg ismeretterjesztő, műszaki - elméleti írás is volt benne.
2014. jan. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jók ezek a könyvek és újságok, de egy dolgot jegyezz meg: netről és könyvekből ezt a hobbit nem lehet megismerni
2014. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Surányi Endre könyveit is érdemes elővenni. Inkább szórakoztat, de tudás is ragad közben az emberre, anélkül hogy észrevenné.
2014. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ternai +1.


Ha ismerni is akarod, amit beszélsz, akkor az csinálni is kell, különben fotelfizikus lesz belőled, azt meg senki nem szereti.

2014. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!