Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 Variant TDI -ket miért...

Golf 5 Variant TDI -ket miért nem veszik az emberek?

Figyelt kérdés

Itt van pl ez a 2 autó és már több hónapja állnak a kereskedésekben.


[link]


[link]


De nem csak erre a 2-re igaz hanem kb az összesre. Nem lennének jó autók? Megnéztem többet is és kiváló állapotban vannak. Az árukat már többször csökkentették a kereskedők, de így se vette meg senki..

Mi lehet az oka?


2014. jan. 11. 23:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Vectra is jó autó, csak a kombi pont nem tetszik és a munkám miatt meg olyan kellene, meg az már passat méret és a városba mászkálni kicsit nagy.

De egyébként elfogadnám azt is, vagy még a mondeot csak annak meg a motorjáról sok rosszat hallani.

2014. jan. 12. 16:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Vectra mellé nyúlás volt...sajnos
2014. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondeo és Vectra kb egy méret. Az újabb motoros Mondenokkal nincsen semmi baj. Szerintem a Vectrával sem..
2014. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
4 széria alatt rájöttek hogy nem ér ennyit a gulf.
2014. máj. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint azért nem tetszik, mert csúnya autó. Lehet ezzel vitatkozni, de akkor is így látom. Nem szívesen vennék ilyet. Na meg ennyiért tudnék venni sokkal jobb autót is.


Hoztad példának a H Astrát. Történetesen pont ilyenem van. ráadásul 1.7-es. Nem tudom milyne turbólyukról beszélsz! Szerintem amit te néztél azzal valami gond lehetett, talán a turbó geometria állítójával. Ugyanis ha jobban odalépek neki, 1500-as fordulattól kilő és présel az ülésbe egészen 3000-es fordulat környékéig, onnantól csökken a préselés mértéke. Nekem ennél erősebb, nyomatékosabb autó soha nem is kellene, maximálisan elégedett vagyok vele. Szerintem egyáltalán nem rossz ez a Japán motor benne.

Az 1.3-as nekem is kifejezettem lomhának tűnt, az 1.9-es olasz Fiat motort meg inkább kerülném, de Te tudod...


Szóval a H Astra a kereskedők által is kedvelt típus, mert könnyen eladható tömegautó. Ennek ellenére mikor vettem az enyémet és naponta néztem a hirdetéseket, volt olyan, ami már fél éve fent volt. Ugyanakkor persze volt olyan is, hogy épp meg akartam volna nézni egyet az ország túlsó végében, épp indultam volna érte, mikor közölték hogy épp aznap reggel adták el.

De pl az enyémet is árulták már egy hónapja mikor megvettem és egyáltalán nem volt rossz vétel.

Vételkor kb ilyen idős volt mint ez a Golf, valamivel kevesebb (valós) km volt benne, sokkal gazdagabb felszereltségű és bő fél millával olcsóbb volt.

Nekem, mint írtam jobban is tetszik, de tudom, ez szubjektív:

Kívül: [link]

Belül: [link]

2014. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez valóban nagyon jó állapotú astra, de ilyet nehéz kifogni, főleg ilyen felszereltséggel és elfogadható áron.
2014. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!