Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedves autóhoz értő emberek!...

Nikoletta 56 kérdése:

Kedves autóhoz értő emberek! Mi a véleményetek a Mazda 626-os autók minőségéről, megbízhatóságáról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon jó autók voltak, már elég öregecskék
2013. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egyetérteni tudok az előző hozzászólóval. Nagyon megbízható strapabíró autók voltak, de most már nagyon öregek. Ha jó állapotút találsz, akkor vedd meg, de sok lesz a selejt is.
2013. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többiekkel! A jobb állapotúakat kell nézegetni ahogy a többiek is mondták!

pl ehhez hasonló állapotban lévőket érdemes megtekinteni személyesen is.

[link]

2013. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagy gyuri ***** válasza:
Én meg nézném ezt az autót,szerintem elég ritka ez ilyen példány ami igy egyben van .Igaz hogy 20 éves de az csak egy dolog fele ennyi idös autó úgy le van lakva hogy az csak na... Szerintem nagyon sok lett rá költve ami arra utal hogy törödtek vele hiába a 3 ik gazdája árulja, sok sikert a vásárláshoz
2013. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!