Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 Variant TDI -ket miért...

Golf 5 Variant TDI -ket miért nem veszik az emberek?

Figyelt kérdés

Itt van pl ez a 2 autó és már több hónapja állnak a kereskedésekben.


[link]


[link]


De nem csak erre a 2-re igaz hanem kb az összesre. Nem lennének jó autók? Megnéztem többet is és kiváló állapotban vannak. Az árukat már többször csökkentették a kereskedők, de így se vette meg senki..

Mi lehet az oka?


2014. jan. 11. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Te miért nem veszed meg?
2014. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gondolkozok rajta, de általába pár nap alatt elkelnek a jó kocsik, ezek viszont nem, és nem értem miért.
2014. jan. 12. 00:09
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert nullás céges kocsik rengeteg kilométerrel.


Még napfénytető sincs. Se alufelni.


Kilométer van csak bennük, de az bőven. Még az is sok amit kiírnak, mennyi lehet akkor az amit letagadnak?! Mivel az összes ilyen autó valahogy pont 190 valahány ezer kilométerrel eladó.


Na meg sajnos az is az oka, hogy a rohadt szemét undorító mocskos politikusok miatt a magyar embernek még 1-2 millió forintja sincsen autóra, hanem a 80-90 ezer forintos fizetésből csak 15-20 évesre futja pár százezerért.


Akinek pedig mégis van ennyi pénze, az nem ilyen leselejtezett, kivégzett céges kocsit vesz.

2014. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kopottság alapján reális lehet a km, bár láttam már 400e -t futott autót is ami szalonállapotú volt kívül-belül, szóval nekem is kicsit gyanúsak.

Meg ezek pár éves autók és akkor 6m körül volt az áruk.

Tényleg elég tipp-topp autók, csak nekem fontos lenne a megbízhatóság, ezért nem tudom vegyek -e ilyen dízel golfot.

H astrákat nézegetem még, azokból lett is volna már jó vétel több is, de mindet elvitték még aznap amikor kikerültek a hahu-ra.

2014. jan. 12. 00:38
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem kell senkinek? Mert ezek céges autók voltak. Több féle megközelítés létezik:

1: céges autó, gyilkolták,csak hajtva volt és sokat ment, fúúú 4 év alatt 200 000. Azt elmegy vesz egy 8 éveset magánszemélytől szervizkönyv nélkül óra szerint 200 000-rel, aztán az eredetvizsgán kiderül, hogy már volt három tulaja és az előző átírásnál volt benne 367 000...

2: szervizkönyves céges autó, bekocog papaírokkal a VWhez és leellenőrizteti. Ha stimmel és jó a kocsi akkor örül, hogy vett egy jó állapotú rendszeresen szervizelt autót. Igaz évi 50 000 szaladt bele, de legalább csak 4 évig. Ha jó megveszi és örül.


Nyilván vannak még variációk, de ez a kettő elég jól szemlélteti az autóvásárlók által képviselt szélsőséges nézeteket.


Miért nem veszik? Mert csak 105 lovas PD, 2,5 gurigáért már legyen akkor 170 lovas, mert a szomszéd PDje is 140-es, nehogy már..


Amúgy nekem sem kéne. Nincs vele semmi bajom, de van más ebben a kategóriában ami jobban tetszik :)

2014. jan. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én ennyi pénzért inkább egy mazda 6-ot vennék, nem ezt a szar pd motort, ami ráadásul még nem is erősebb mint a korábbi, de sokkal strapabíróbb tdi-k. Most nyilván sokan hurrogni fognak, hogy csak akkor megy az tönkre ha szar gázolajat tankolsz meg mittudomén... Ők vegyék csak a pd-t aztán keresgessék a bontóban 80 ezrekért az elemek darabját, mert az újat arany árban mérik.
2014. jan. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát újonnan 5-6 millióba kerültek az igaz, viszont a felszereltség miatt nagyon nagy az értékvesztés.


A váltó manuális, kicsi motor, nincs napfénytető, se alufelni. Nekem ezek a kizáró tényezők egy autónál. Én speciel ezért nem venném ezeket. Na meg mert kombi. Meg 5-6 év alatt 200 ezer km azért tényleg sok. Hiába állapotot kell venni, ez akkor is sok. Simán lehet bajuk ami rengeteg pénzbe kerül.

2014. jan. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Jó autó a mazda 6 is, csak nekem belülről nem tetszik :s

Egyébként ti mennyit adnátok egy ilyen autóért, mennyi lehet a reális áruk amiért viszonylag hamar el lehet adni?

Én direkt kombit keresek és dízelt de a H astrák 1,3-1,5m között mozognak kb ilyen felszereltséggel és azok se régebbiek, sőt még csak nem is csúnyábbak.

Viszont ami miatt nem vettem eddig astrát az az volt h az 1,7-es dízelben akkora turbólyuk van h hihetetlen, az 1.9-es meg ritka és nem találtam eddig jó állapotút.

2014. jan. 12. 12:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Esetleg 1.9-es C Vectrákat nézegesd meg
2014. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
honda accord?
2014. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!